استاندار البرز:تکمیل پروژه‌های قطار شهری در اولویت قرار گیرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

استاندار البرز گفت: با توجه به بار سنگین ترافیک ورودی استان و همچنین تراکم ترددهای درون شهری، تکمیل پروژه های قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج در اولویت قرار گیرد.

استادار البرز چهارشنبه شب در نشست بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی شهرداری کرج افزود: شورای اسلامی و شهرداری کرج باید تکمیل این دو پروژه را در اولویت امور خود قرار دهند.

استاندار البرز گفت: طبق صورت جلسات و مصوباتی که بواسطه بازدیدهای مستمر داشتیم، باید روند امور طبق زمانبندی تعیین شده، دنبال شود.

وی افزود: از نظارت بر پروژه ها لحظه ای غافل نمی شویم چراکه مطالبه مردم است و بخش قابل توجهی از کیفیت و آسایش زندگی مردم را تامین می کند.

استاندار البرز با تاکید بر لزوم رایزنی های ملی و جلب توجه وزارتخانه های مربوطه بر پیشبرد پروژه ها، گفت: اکنون دولت با اشراف به اهمیت استان البرز در جوار پایتخت، نگاه ویژه ای به برنامه های استان دارد بنابراین باید از این فرصت نهایت بهره را داشته باشیم.

وی همچنین از شهرداری کرج خواست که منابع مالی را طبق زمانبندی، به پروژه ها تزریق کند و در این راستا فرصت های سرمایه گذاری در کنارگذر شمالی و قطار شهری کرج به متقاضیان معرفی شود و از توان بخش خصوصی برای تسریع در کار، استفاده شود.

همچنین خط ۲ قطار شهری کرج به طول ۲۷ کیلومتر با ۲۷ ایستگاه از سال ۸۵ آغاز شده که تاکنون ۱۵ کیلومتر از تونل این خط ریلی حفاری شده است.

قرار است قطعه نخست این خط به طول ۶.۵ کیلومتر امسال به بهره برداری برسد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.