اعضای شورای اسلامی شهر کرج از اولویت اول بهره برداری خط 2 قطار شهری بازدید کردند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

تعدادی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر کرج جهت برطرف کردن هرگونه ابهام درمورد روند اجرا و پیشرفت پروژه، زمان بندی زمان بهره برداری و رفع نواقص احتمالي از خط 2 قطار شهری کرج بازدید بعمل آوردند.

آقایان مهاجری ، اعتصامی ، ایزدیار ، قاسمپور ، محمدی و سرکار خانم قهرمانی اعضای بازدید کننده شورای اسلامی شهرکرج از تونل خط 2 و ایستگاه های چهارراه طالقانی ، میدان شهید آجرلو و سه راه گوهر دشت و نیز پست برق تامین کننده برق حرکتی مترو بودند.

در جلسه ای که در محل فروش بلیط ایستگاه چهارراه طالقانی در حاشیه بازدید صورت گرفت، مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی گزارش جامع از روند اجر، پیشرفت و خرید تجهزات و نصب آنها در پروژه و همچنین چگونگی زمان راه اندازی بخشی از خط 2 به حاضرین ارائه نمود.

اعضای شورای اسلامی حاضر در این بازدید بیان داشتند: پیشرفت بسیار خوبی در سالهای گذشته صورت گرفته و این نشان تلاش مدیران شهری برای بهره مند ساختن شهرکرج به سیستم نوین مترو بوده و شورای ششم نیز در تلاش است با رفع موانع ، هماهنگی و تلاش بیشتر برگ تازه ای از خدمت رسانی را برای مردم شریف کلانشهر کرج رقم بزنیم.

حاضرین بازدید خاطر نشان کردند: راه اندازی بخشی از پروژه در آینده نزدیک و زمان بندی مناسب برای رسیدن به میدان شهید سلطانی نیازمند برنامه ریزی و جلسات کارشناسی ویژه می باشد که با تعامل و همفکری کارشناسان خبره و مدیران شهری و همراهی شورای ششم روزهای خوبی برای مگا پروژه خط 2 درپیش خواهد بود.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.