بازدید اعضاء شورای اسلامی شهر کرج از پروژه خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عباس زارع، عضو شورای اسلامی شهر کرج به همراه مهدی حاجی قاسمی، رییس کمیسیون عمران شورا از پروژه خط2 قطار شهری کرج بازدید و روند پیشرفت آن را بررسی کردند.
این بازدید از دو ایستگاه چهل و پنج متری گلشهر و چهار راه طالقانی که اولویت بهره برداری میباشند صورت پذیرفت.
عباس زارع عضو شورای اسلامی از پیشرفت ده درصدی پروژه در یک سالگذشته ابراز امیدواری کرد و با بیان این که نگرانی هایی در شورا وجود دارد تا مشکلات پروژه حل شود و نیاز به جلسات متعدد و در جریان قرار گرفتن شورا می باشد تا امکانات و تجهیزات پروژه همزمان با عملیات اجرایی خریداری و نصب گردد.

در این بازدید نیز مهدی حاجی قاسمی، رئیس کمیسیون عمران شورا بیان داشتند: این دو ایستگاه با پیشرفت 85 و 75 درصدی خود به سناریو بهره برداری نزدیک شده اند ،این روند پیشرفت پروژه ادامه دار باشد تا با همکاری شورا و شهرداری بتوان مشکلات و موانع بهره برداری را حل نمود و مردم عزیز را از نعمت پروژه قطار شهری بهرمند نمود.

در پایان بازدید نیز مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج با بیان: تمام این کار های صورت گرفته با همراهی مسئولین به خصوص شورای اسلامی و شهردارکرج بوده و تمام تلاش بر این است که با رفع موانع مالی پروژه طبق سناریو بهره برداری تا پایان سال 99 از این دو ایستگاه بهره برداری صورت پذیرد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هفت =