بازدید دکتر عباسی نماینده مردم شهرکرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی از پروژه خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

صبح امروز دکترعباسی نماینده مردم شهرکرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس کمالی زاده شهردار کلانشهر کرج ، مهندس سلیم نژاد رئیس شورای اسلامی شهرکرج ، دکتر خلیلی اردکانی و دکتر احد رسولی اعضاء شورای اسلامی شهر کرج به منظور آشنایی با روند اجرایی ، مسائل و مشکلات متروی کلان شهرکرج  از پروژه خط 2 بازدید بعمل آوردند.

این بازدید از ایستگاه 45 متری گلشهر (F)، تونل و مسیر ریل گذاری شده پروژه صورت گرفت که در ابتدای حضور مسئولین، مدیران پروژه در خصوص روند اجرایی پروژه و همچنین زمانبندی بهره برداری به همراه مشکلات پیش رو گزارشات لازم را  ارائه دادند.

دکتر عباسی در این بازدید بیان داشتند: از بخش‌های مختلف مترو به عنوان پروژه‌ای استراتژیک و راهبردی کلانشهر کرج بازدید کردیم و از نزدیک از میزان پیشرفت و مسائل و مشکلات پروژه آشنا شدیم.

امیدواریم تا با همکاری همه مسئولین بتوانیم در رفع موانع و مشکلات پروژه در جهت بهبود رفاه مردم و مناسب سازی حمل و نقل عمومی گام موثری برداریم.

ایشان خاطر نشان کردند پروژه مترو کرج با این روند خوبی که با پیگیری های شهردار و شورای اسلامی کرج پیش گرفته میتواند نماد همدلی و همبستگی مسئولین استانی شود تا برای خدمت رسانی به مردم شریف استان دست در دست هم تمام توان خود را بکار گیرند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 12 =