بازدید سرزده خلیلی اردکانی عضو ناظر شورای اسلامی شهر کرج از روند عملیات اجرائی پروژه خط ۲ سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بازدید خلیلی اردکانی عضو ناظر شورای اسلامی شهر کرج از روند عملیات اجرائی پروژه خط ۲ سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج

صبح پنجشنبه دهم اسفندماه محمدحسین خلیلی اردکانی عضو شورای شهر با حضور در جمع کارگران ، مهندسان و ناظران تونل ، ایستگاه ها و دفاتر مشاور خط ۲ مترو ، از نزدیک در جریان روند عملیات اجرائی پروژه قرار گرفت .

در این بازدید ریاست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری به همراه مدیران مشاور و پیمانکار ، توضیحات جامعی را در خصوص پیشرفت کار ارائه نمودند.
علی اصغر صلواتی در این بازدید عنوان نمود: از زمان شروع مجدد عملیات اجرائی و تخصیص ۱۷۵ میلیارد ریال اعتبار به پروژه از سوی شهرداری ، تعداد ۴۴۰ نفر نیروی انسانی تخصصی و کارگری در ۵ ایستگاه و ۲۷ جبهه کاری مشغول به کار شده اند و در صورت تصویب لایحه ترمیم قیمت در شورای عالی فنی و تخصیص منابع مالی ، این تعداد ظرف یک ماه حداقل سه برابر خواهد شد.
وی افزود مبلغ ۴۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت مصوب شده است که نیازمند حمایت شورای محترم شهر می باشد همچنین زمین های مورد تهاتر به میزان ۴ هزار میلیارد ریال جهت اختصاص به پروژه مترو مورد پذیرش پیمانکار پروژه قرار گرفته است که مراحل قانونی آن در حال طی شدن است.

در ادامه بازدید از تونل وایستگاه ها ، خلیلی اردکانی در جمع کارگران پروژه و سپس دفتر مشاور کارفرما قرار گرفت و پس از گفتگو با آنان ، عکس دسته جمعی با حضور عوامل کارگاه ایستگاه ۴۵ متری گلشهر گرفته شد.

در خاتمه جلسه ای در شورای شهر کرج با حضور عضو دیگر شورای اسلامی شهر کرج ، فرج الله ایلیات ، خلیلی اردکانی، کریم شفیعی قائم مقام شهردار و رئیس شورای سازمان قطار شهری ، رئیس و معاون فنی سازمان و مدیر پروژه مشاور کارفرما در خصوص تهاتر پروژه برگزار و موانع و مشکلات و راهکارهای رفع واگذاری زمین ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه طرفین بر لزوم تسریع در تأمین به موقع بودجه پروژه تأکید نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =