بازدید شهردار کرج از پروژه قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شهردار کرج در بازدید از خط ۲ قطار شهری اعلام کرد:

تا پایان سال جاری حداقل ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه به پروژه تزریق خواهد شد.
علی اصغر کمالی زاده در جلسه صبحانه کاری که در محل کارگاه مرکزی خط ۲ برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب افزود:
با اتمام مراحل اداری واریز ۲۵۰ میلیارد تومان پول فروش اوراق مشارکت مدنی، خواهیم توانست حداقل ۵۰ میلیارد تومان بودجه دولت را نیز جذب نماییم و حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان نیز از محل تهاتر و جایگزینی املاک بدهکار به شهرداری به پروژه اختصاص دهیم تا امکان راه اندازی فاز اول بهره برداری خط ۲ از چهارراه طالقانی تا ۴۵ متری گلشهر تا شهریور ماه ۱۳۹۹ فراهم گردد. در این راستا، ایستگاه های سه راه رجایی شهر، سه راه پستخانه و میان جاده نیز با فواصل یک ماهه وارد مدار خواهد شد.
کمالی زاده با تاکید بر لزوم بومی سازی ورودی ایستگاهها گفت: لازم است کمیته ای به منظور نام گذاری هر ایستگاه ، متناسب با محل احداث آن تشکیل گردد تا شهروندان در هنگام بهره برداری بتوانند به سهولت از مترو بهره مند شوند.
همچنین شهردار کرج به واحدهای ذیربط دستور داد در هنگام اجرای پروژه کابل کشی ۶۳ کیلوولت از محل فیدر اصلی عظیمیه به پست برق مترو واقع در بوستان جهان، کلیه جوانب اجرایی به منظور به حداقل رساندن مسدودی خیابان طالقانی در نظر گرفته شود. از این رو لازم است عملیات اجرایی به صورت شبانه و موازی انجام تا تردد و ترافیک روز مختل نگردد. همچنین با توجه به اجرای روکش جدید آسفالت جنوب به شمال خیابان ، مقرر گردید از مسیر شمالی جنوبی خیابان طالقانی جهت حفاری استفاده شود و پس از اجرای این پروژه، روکش آسفالت این لاین نیز انجام شود.
عملیات کابل کشی ۶۳ کیلوولت به منظور برق رسانی به خط ۲ صورت میگیرد و مشاور تخصصی این پروژه، کلیه تمهیدات لازم اعم از رفع معارضین را در نظر گرفته است.

در این جلسه که با حضور صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی، مدیران سازمان ، مشاور و پیمانکار برگزار گردید، گزارشی از روند اجرای کار توسط رئیس سازمان ارائه و از کل مسیر و عملیات اجرایی نیز بازدید به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 4 =