بازدید مدیر کل دفتر فنی استانداری البرز از روند اجرایی پروژه خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

دکتر ابوالفضل فانی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز به همراه مدیران سازمان برنامه بودجه استان و همچنین دکتر احد رسولی و خلیلی اردکانی دو عضو شورای اسلامی شهرکرج از پروژه خط 2 قطار شهری کرج از نزدیک از روند اجرایی و پیشرفت پروژه بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید در ابتدا جلسه ای در محل سالن فروش بلیط ایستگاه جهانشهر(چهارراه طالقانی) صورت پذیرفت و مدیران پروژه گزارش جامع از روند پیشرفت و اجرای پروژه خط 2 ، شفت ورود ناوگان، انتقال برق مترو و زمان بندی بهره برداری ارائه نمودند.

در ادامه نیز دکتر رسولی و خلیلی اردکانی دو عضو شورای اسلامی شهر کرج از اقدامات و تلاش های شورا و شهرداری در سه سال گذشته و توقع شورای اسلامی در راستای راه اندازی پروژه بیاناتی را بیان کردند.

در این راستا نیز مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج بیان داشتند: شورای شهر و شهردار کلانشهر کرج همواره یار و همراه ما در این پروژه بودند و با تلاش ها انجام شده این عزیزان پیشرفت قابل توجه ای ایجاد شده بگونه ای که امروز می توانیم بگوییم قطار شهری به بهره برداری می رسد.

در این بازدید دکتر فانی مدیر کل دفتر فنی استانداری البرز بیان کرد: پروژه قطار شهری کرج برای دولت و استانداری البرز دارای اهمیت بالایی است و پیشرفت های صورت گرفته بسیار چشم گیر بوده و توقع می رود در پایان فصل بهار با بهره برداری از پروژه بتوانیم مردم کلانشهر کرج  را از نعمت مترو بهره مند سازیم.

مدیر کل دفتر فنی استانداری خاطر نشان کرد: استانداری البرز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند موانع و مشکلات پیش رو پروژه بر طرف گردد و همانند شورای اسلامی و شهردار کرج در کنار پروژه خواهیم ایستاد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.