با آغاز فاز دوم عملیات روسازی و نصب ریل در تونل خط 2 قطار شهری کرج،دکتر خلیلی اردکانی به صورت سرزده از پروژه بازدید بعمل آوردند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دکتر خلیلی اردکانی عضو و ناظر شورای اسلامی شهرکرج در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج ،با آغاز فاز دوم عملیات مونتاژ ریل، تراورس و ادوات روسازی در این پروژه بصورت سرزده از روند پیشرفت و اجراء بازدید بعمل آوردند.

در فاز دوم روسازی خط 2 قطار شهری کرج، حدفاصل ایستگاه 45 متری گلشهر تا ایستگاه میانجاده، ریل گذاری می شود. گفتنی است پیمانکار طرح و ساخت پروژه خط 2 قطار شهری کرج، با انتخاب پیمانکار تخصصی در زمینه ریل گذاری، این عملیات حساس و حیاتی برای مترو را با سرعت قابل توجهی پیش می برد.

با توجه به خریداری ادوات روسازی، تراورس و ریل مورد نیاز، و آماده سازی بستر تونل خط 2 قطار شهری کرج در فاز اول پروژه، عملیات روسازی در خط 2 قطار شهری کرج بر اساس اهداف اولویت اول راه اندازی در حال اجرا می باشد.

دکتر خلیلی در این بازدید بیان داشتند: عملیات ریل گذاری و بتن ریزی ریل باسرعت بالایی در حال انجام است و این روند باعث خرسندی و امیدواری مسئولین شهر می باشد تا با در کنار پروژه قرار گرفتن، مدیران کلانشهرکرج مشکلات و موانع پیشرفت تا زمان بهره برداری بر طرف گردد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + پنج =