بررسی مشکلات مالی پروژه خط2 متروی کرج با حضور معاون وزیر اقتصاد و دارایی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: طبق جلسه برگزار گردیده در ماه گذشته در دفتر معاونت وزیر اقتصاد و دارایی مقرر گردید تا موانع و مشکلات مالی برای ایجاد راهکار های مالی مناسب جهت پیشبرد روند اجرایی خط2 قطار شهری کرج با انجام بازدید و جلسه ای در دفتر استاندار البرز برگزار گردد.

در این راستا دکتر فکری معاون وزیر اقتصاد و دارایی در روزیکشنبه 17 اردیبهشت با حضور در استانداری البرز جلسه ای با حضور مهندس عبدالهی استاندار، قاسم پور رئیس شورای اسلامی شهر کرج، کیانی شهردار کلانشهرکرج و کوزه کنانی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی برگزار نمودند و مسائل مالی پروژه خط2 قطار شهری را مورد بررسی و برنامه ریزی جهت ایجاد و تامین منابع مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه نیز دکتر فکری به همراه مهندس کیانی شهردار کلانشهرکرج از مسیر راه اندازی شده مترو کرج ( ایستگاه آیت الله طالقانی تا ایستگاه چهل و پنج متری گلشهر ) بازید بعمل آوردند.

دکتر فکری در این بازدید اقدامات صورت گرفته در شهرکرج جهت راه اندازی خط2 را مطلوب دانست و بیان کرد: با بررسی های صورت گرفته تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا بتوان با ایجاد راهکار های ویژه منابع مالی مناسبی به مترو کرج تزریق گردد تا پیشرفت بیشتری در این مسیر ره اندازی گردیده صورت پذیرد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.