برگزاري چهاردهمين جلسه كارگروه قراردادي و تأمين مالي پروژه خط٢ مترو در دفتر معاونت مالي اقتصادي شهرداري كرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

چهاردهمین جلسه کار گروه قراردادی و تامین مالی پروژه خط 2 قطار شهری کرج در محل دفتر معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج با حضورمعاونین و مدیران کل شهرداری و سایر اعضای کار گروه و هم چنین 2 تن از اعضای شورای اسلامی شهر، آقایان خلیلی اردکانی و احد رسولی برگزار گردید.

 

در این جلسه نمایندگان بانک رفاه به منظور یکی از گزینه پذیرش عاملیت فاینانس پروژه حاضر و به ارائه توضیحات در خصوص نحوه همکاری و اخذ مجوزها و موافقت های لازم پرداختند. در این خصوص ف مهندس سلطانی مقدم معاون مالی و اقتصادی شهرداری دستور برسی شرایط سایر بانک هابه منظور پذیرش عاملیت فاینانس را صادر نمود تا سریعترین و با صرفه ترین گزینه انتخاب گردد.

 

در ادامه در خصوص نحوه واگذاری املاک مورد تهاتر با پیمانکار مترو ، گزارشات لازم ارائه گردید . همچنین گزارش معاونت معماری و شهر سازی شهرداری در خصوص لوایح مجتمع ایستگاهی به عنوان یکی از منابع تامین مالی پروژه ارائه و پیشنهادات حاضرین مورد بحث و برسی قرار گرفت.

 

در این جلسه ، احد رسولی طی سخنانی درخواست تسریع در فرایند پرداخت صورت وضعیتهای مالی پیمانکار را نمود و بر تزریق نقدینگی بموقع به منظور پرداخت معوقات دستمزد کارکنان و کارگران پروژه تاکید کرد.

 

در پایان جلسه ، علی اصغر صلواتی با ارائه گزارش از روند رو به جلو ی عملیات اجرایی، خواستار تسریع در سیکل پرداخت های مورد نیاز پروژه از منابع شهرداری و کمک های دولت شد.

 

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =