برگزاری جلسه کارگروه تخصصی پروژه خط 2

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: جلسه کار گروه تخصصی پروژه خط 2 به منظور رفع موانع و مشکلات اجرایی و تجهیزاتی با حضور مهندس کوزه کنانی سرپرست جدید سازمان در کارگاه مرکزی پروژه برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور تمامی ارکان پروژه صورت گرفت نماینده پیمانکار پروژه خط2  گزارش کاملی از روند اجرا و نصب تجهیزات خط 2 ارائه کرد و حاضرین بصورت ویژه موانع و مشکلات را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

مهندس کوزه کنانی در این کارگروه بیان داشتند: هیچ مانع و مشکلی نباید باعث شود تا از هدف بصدا درآوردن صدای حرکت قطار درون شهری در کلانشهر کرج بایستیم، هدف شورای ششم و مدیریت شهری راه اندازی و ایجاد بستر های لازم جهت بهره برداری از خط 2 برای جبران زمان های گذشته است و بنده و ارکان پروژه تمام نیرو و تخصص خود را بکار خواهیم گرفت تا به لطف خدای بزرگ در این راستا قدم برداریم.

در ادامه مهندس طالبی مدیر عامل شرکت پیمانکار خط2 (سابیر) بیان کرد: با توجه به نزدیکی خط فکری با سرپرست جدید سازمان حمل و نقل ریلی قول همکاری ویژه و پرداخت های به موقع در رابطه با چشم انداز کوتاه مدت پیش رو می دهیم.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.