برگزاری چهلمین جلسه کارگروه فنی و اجرایی خط 2 متروی کرج که با حضور محمدحسین خلیلی اردکانی و احد رسولی نمایندگان شورای اسلامی شهرکرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج:

در چهلمین جلسه کارگروه فنی و اجرایی خط 2 متروی کرج که با حضور محمدحسین خلیلی اردکانی و احد رسولی نمایندگان شورای اسلامی شهرکرج ، مهندس علی اصغر صلواتی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی ، مدیران و کارشناسان ارکان پروژه درکارگاه مرکزی این پروژه برگزار گردید، مسائل اجرایی و پیشرفت کار مورد بررسی قرار گرفت.

 

در جلسه کارگروه فنی و اجرایی خط 2 متروی کرج مطرح شد:

روش های اجرای حفاری تونل و ایستگاههای زیرزمینی به گونه ای در نظر گرفته شده است که جبهه های خطر ایجاد نگردد.

 

که در ادامه ضمن ارائه گزارشی درخصوص روش اجرای کار توسط پیمانکار طرح و ساخت اعلام گردید با بهره گیری از آخرین داشته های مهندسی توسط متخصصین و مشاورین طرح، حفاری های زیرزمینی به گونه ای انجام میشود که جبهه پرخطری ایجاد نگردد تا خطری در خیابان پر تردد شهر برای مردم و عابرین به وجود نیاید. در این روش، با در نظر گرفتن این امر با لحاظ نمودن جنس خاک مسیر، عملیات خاک برداری، پایدارسازی موقت و بتن ریزی نهایی به صورت همزمان و گام به گام انجام میشود.

 

در ادامه جلسه مشکلات تملیک اراضی مورد نیاز پروژه که موجب تعویق عملیات اجرایی شده است مطرح گردید و مقرر شد موارد از طریق معاونت مالی و اقتصادی شهرداری پیگیری گردد.

 

در پایان جلسه شرکت کنندگان جلسه از محل انبار تجهیزات و کابل های خریداری شده جهت بهره برداری پروژه در محل کارگاه مرکزی(سابیر) بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس از علی صنعتی مقدم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 18 =