جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه خط 2 به منظور نزدیک شدن به بهره برداری با حضور شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جلسه هفتگی کارگروه فنی و اجرایی پروژه خط 2 قطار شهری کرج، پنجشنبه بیستم هفتم آذر ماه 99 با حضور دکتر کمالی زاده شهردار کرج، خلیلی اردکانی و احد رسولی عضو شورای اسلامی شهر کرج و مدیران پروژه در کارگاه مرکزی پروژه برگزار شد. در این جلسه آخرین اقدامات و فعالیت های صورت گرفته طی هفته گذشته مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در اولویت اول راه اندازی و نزدیک شدن به زمان مقرر جهت افتتاح بخشی از پروژه خط 2، لزوم تکمیل تجهیزات رفاهی مانند پله برقی و آسانسور در برخی ایستگاه ها مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین دکتر کمالی زاده با تاکید بر لزوم تسهیل در تزریق نقدینگی به پروژه اظهار داشت؛ باید برای تحقق این امر تمامی نهادهای مربوطه و ظرفیت های موجود را مورد استفاده قرار دهیم تا نقدینگی لازم به موقع و بدون تاخیر به پروژه تزریق شود.

90میلیارد تومان از طریق تهاتر در پروژه پایدار شد و تمهیدات لازم برای افزایش میزان ریل‌گذاری حدفاصل ایستگاه چهارراه طالقانی تا ایستگاه ۴۵متری گلشهر در نظر گرفته شده است.

طبق برنامه‌ریزی‌ها از هفته آینده، میانگین ریل‌گذاری ۵۰۰ تا ۷۰۰ متر در هر هفته خواهد بود.

شرکت سابیر مجری خط 2 قطار شهری کرج، با افزایش حجم عملیات اجرایی در جبهه های متعدد پروژه در حال حاضر ظرفیت بالایی از نیروی انسانی و ماشین آلات را در خدمت گرفته تا بر اساس برنامه زمانبندی در اولویت اول بهره برداری اهداف مورد نظر را محقق سازد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =