جلسه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرکرج با سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی جهت تعامل، همفکری و همکاری بیشتر با پروژه خط 2

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: 

صبح روز پنج شنبه یک مهرماه چپردار رئیس شورای اسلامی شهرکرج، محمدی رئیس کمیسیون عمران،رحیمی و اسدیان اعضای ناظر شورای اسلامی شهرکرج با سعیدی کیا سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی به منظور رصد پیشرفت ، تعامل و هفکری و همکاری بیشتر برای رفع مشکلات و موانع پیش رو جهت راه اندازی پروژه خط 2 جلسه ای در این سازمان برگزار کردند.

در این جلسه مهندس سعیدی کیا سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی ضمن قدردانی از رئیس و اعضای شورای ششم برای پیگیری ها و حسن توجه ویژه به این پروژه بزرگ شهری از روند پیشرفت و نصب تجهیزات در پروژه گزارشی جامع ارائه کرد.

چپردار رئیس شورای اسلامی شهرکرج در این جلسه بیان داشت: اقدامات و پیشرفت های خوبی صورت گرفته و باید با نگاه واقع بینانه تر به این پروژه این روند را بهبود ببخشیم و مسیر راه اندازی بخشی از خط را هموار سازیم.

ایشان فرمودند: شورای ششم با تمام توان در کنار پروژه خواهد بود و با تعامل، همفکری و همکاری بیشتر موانع و مشکلات پیش روی این پروژه را برطرف خواهیم کرد تا مردم شریف کرج از برکات قطار شهری بهره مند گردند.

در ادامه این جلسه نیز محمدی رئیس کمیسیون عمران ، رحیمی و اسدیان اعضای شورای اسلامی شهرکرج دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون پیشرفت و بهبود در روند اجرایی پروژه خط2 بیان کردند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.