دکتر سارا دشت گرد عضو شورای شهر کرج پروژه قطارشهری را یکی از دغدغه‌های مهم شورای پنجم دانست و گفت: عملیات عمرانی برخی ایستگاه‌های خط دو پایان‌یافته است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 سارا دشت گرد عضو شورای اسلامی شهرکرج اظهار کرد: با رشد روزافزون شهرها و تبدیل شهرهای پرجمعیت به کلان‌شهرها، مسائل و مشکلات شکل و ابعاد تازه‌ای به خود گرفت که یکی از مهم‌ترین مسائلی که مدیران و شهروندان هرروزه با آن سروکار دارند، حمل‌ونقل و ترافیک شهری است.

وی گفت: با توجه به اینکه حمل‌ونقل ریلی در اکثر شهرهای ایران به شکل مترو راه‌اندازی شده و از وسایل حمل‌ونقل به نسبت ارزان‌تر برای مردم است، شورای پنجم نیز در ابتدای مأموریت خود تمام برنامه‌ریزی خود را به سمت این هدف که همان دست‌یابی به حمل‌ونقل ریلی بود، هدایت کرد.

عضو شورای شهر کرج تأکید کرد: در تأمین اعتبار و تخصیص بودجه و پیگیری و نظارت سخت اعضای شورای شهر امید است تا پایان فروردین ۱۴۰۰ این امر محقق و شهروندان خوب کرجی بتوانند از آن بهره ببرند.

دشت گرد یادآور شد: در سال جاری و با پیگیری‌های انجام‌شده اعضای شورای شهر ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت و در سال گذشته نیز ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق به تکمیل قطار شهری اختصاص یافت که این مهم با توجه به مشکلات اقتصادی باعث شد تا پروژه مترو به‌خوبی پیشرفت داشته باشد.

وی بابیان اینکه مدیریت شهری و شورای شهر تمام تلاش خود را برای تحقق وعده‌ای که به شهروندان داده است، به کار گرفته‌اند، افزود: در خصوص تمام ایستگاه‌های خط دو نیز برنامه‌ریزی‌ها به شکلی است که تا پایان دوره پنجم شورا به بهره‌برداری برسد؛ اولویت مسیر ۴۵ متری گلشهر تا چهارراه طالقانی است که در ساعات مختلف پیک مسافر دارد .

عضو شورای شهر کرج گفت: میزان پیشرفت پروژه از آغاز تا سال ۹۶ تنها ۳۱ درصد بود، از سال ۹۶ و آغاز شورای پنجم شاهد تلاش‌های زیادی برای راه‌اندازی این پروژه مهم بودیم به‌طوری‌که پیشرفت پروژه به ۴۲.۸ درصد رسید یعنی طی سه سال ۱۳ درصد رشد داشته است.

دشت گرد افزود: عملیات عمرانی برخی ایستگاه‌های خط دو  به اتمام رسیده و در تدارک تجهیزات آن هستند این مهم نشان می‌دهد متروی کرج یکی از دغدغه‌های مهم شورای پنجم بوده که انشاالله در فروردین ۱۴۰۰ صدای سوت قطار در این ایستگاه‌ها طنین‌انداز خواهد شد و شهروندان خوب کرجی از عملکرد ما راضی و خوشنود خواهد شد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.