مسیر اولویت بهره برداری خط 2 و ایستگاه های آن زیر ذربین شهردار وشورای شهر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

ظهر روز یکشنبه 19 اردیبهشت دکتر کمالی زاده شهردار به همراه دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهرکرج با حضور در تونل و ایستگاه های خط 2 بصورت پیاده مسیر اولویت بهره برداری را زیر نظر و بازدید خود قرار دادند.

دکتر کمالی زاده شهردار در این مسیر بیان داشت: از روند اجرایی ایستگاه ها و ریل گذاری راضی هستیم ولی پیمانکار باید در تلاش باشد تا روند اجرا را تسریع نماید و این امر با سه شیفت شدن ریل گذاری میسر خواهد بود. 

در ادامه ایشان فرمودند: پروژه قطار شهری با رسیدن به روند 95 درصدی اولویت بهره برداری گام بزرگی برای رسیدن به بهره برداری برداشته و با خرید تجهیزات بهره برداری و نصب آنها در پروژه می توانیم شاهد مراحل پایانی روند اجرا باشیم.

در این بازدید که از مراحل اجرایی ایستگاه ها و مسیر ریل گذاری صورت گرفت دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهرکرج نیز اعلام داشتند: همان گونه که در بازدید ها از پروژه مشخص است امور مربوط به قطار شهری و اولویت اول بهره برداری به خوبی پیش می رود و هر هفته دو جلسه با شهردار برای بررسی آخرین وضعیت پروژه برگزار می شود، در حال حاضر امور مربوط به برق حرکتی پروژه نیز انجام شده و شفت مربوط به انتقال قطار به تونل هم درحال اتمام است. دو رام قطار مترو هم برای تعمیرات اساسی درحال انتقال به تهران می باشد و امیدواریم 5 درصد باقی مانده هم به سرانجام برسد تا بتوانیم وعده شورای پنجم در به بهره برداری رساندن قطار شهری را جامعه عمل بپوشانیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.