وزیر کشور:توطئه اقتصادی دشمن شکست خواهد خورد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وزیر کشور با بیان اینکه تیر دشمن در آشوب و اغتشاش به سنگ خورد، گفت: با همدلی و ایستادگی ملت ایران، توطئه‌های اقتصادی دشمن هم شکست خواهد خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی روز دوشنبه در آیین گشایش قطعه نخست خط ۲ قطار شهری کرج، افزود: دشمنان با روش های مختلف در تلاش هستند تا به ملت ایران آسیب وارد کنند اما با هوشیاری و اتحاد مردم و مسوولان در یوم الله ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده دریافت کردند.
وی ادامه داد: امروز فعالیت های سازندگی و اقتصادی دولت با سرعت در کشور دنبال می شود و ما در زمینه های صنعتی و صادراتی آمارهای بسیار خوبی داریم .
وزیر کشور اضافه کرد: تیر دشمنان در آشوب ها و اغتشاشات به سنگ خورد اما در تلاش هستند تا فشارها را از حوزه های اقتصادی وارد کنند که با همدلی و ایستادگی ملت ایران شکست خواهند خورد.
دکتر وحیدی یاد وخاطره شهدای استان البرز به ویژه بسیجی شهید سیدروح الله عجیمان شهید امنیت را گرامی داشت.
ساخت خط قطار شهری کرج سرعت می‌گیرد
وزیر کشور درباره خطوط مترویی در کشور هم اظهار کرد: تاکنون در مجموع ۳۴۰ کیلومتر خط ریلی قطار شهری با بیش از ۲۳۰ ایستگاه در شهرهای کشور اجرا شده است .
دکتر وحیدی افزود: اکنون نیز بیش از ۲۰۰ کیلومتر دیگر خط قطار شهری با ۱۳۷ ایستگاه در کشور مصوب داریم که پیش بینی می شود بخش عمده این خطوط در دولت سیزدهم به ثمر برسد.
وی با اشاره به تلاش های انجام شده برای احداث خط ۲ قطار شهری کرج در سال های گذشته تاکنون ادامه داد: تاکنون ۲ هزارو۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی در قالب بودجه نقدی و اوراق صرف این طرح عظیم شده که سال آینده نیز اعتبار خوبی برای ادامه آن خواهیم داشت.
وزیر کشور از تلاش دست‌اندکاران تکمیل بخشی از خط ۲ قطار شهری کرج قدردانی کرد و افزود: تاکنون در مجموع ۱۵ کیلومتر از تونل خط ۲ قطار شهری کرج حفاری شده و این طرح از سال گذشته شتاب گرفته است.
دکتر وحیدی با بیان اینکه استان البرز و کلانشهر کرج به لحاظ همسایگی با تهران از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت : امروز بخشی از بار پایتخت بر دوش همسایه غربی آن است.
قطعه نخست خط ۲ قطار شهری کرج به طول ۶.۵ کیلومتر امروز با حضور وزیر کشور ، استاندار البرز ، اعضای شورای شهر و شهردار کرج افتتاح شد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.