ائمه جماعات معاونت ها و سازمان های وابسته به مناطق شهرداری کرج، از مراحل کار و روند پیشرفت پروژه خط 2 قطار شهری کرج بازدید کردند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سازندگی توقف پذیر نیست

خط 2 قطار شهری کرج، نماد سازندگی در دوران تحریم های ظالمانه است

ائمه جماعات معاونت ها و سازمان های وابسته به مناطق شهرداری کرج، از مراحل کار و روند پیشرفت پروژه خط 2 قطار شهری کرج بازدید کردند.

صبح روز سه شنبه، 25 شهریور ماه 99، ائمه جماعات معاونت ها و سازمان های وابسته به مناطق شهرداری کرج، به همراه حاج آقا مقداد راوند، رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری کرج و حجت الاسلام مرادی، سرپرست ستاد اقامه نماز استان البرز، و با همراهی مدیران پروژه، از خط 2 قطار شهری کرج بازدید کردند.

پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مراسم پرفیض زیارت عاشورا برگزار شد و در ادامه مهندس رستمی، مدیر پروژه خط 2 قطار شهری کرج در شرکت سابیر ( پیمانکار طرح و ساخت پروژه خط 2 ) ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، اظهار داشت : بخش عمده ای از عملیات اجرایی پروژه مترو زیر زمین و دور از چشمان شهروندان انجام می شود، معمولا مردم چندان در جریان دشواری ها و حجم عظیم عملیات اجرایی این پروژه عمرانی قرار نمی گیرند. اما واقعیت تنها زمانی مشخص می شود که ضمن اطلاع از اعداد و احجام پروژه، مراحل مختلف اجرا، از عملیات حفاری تا نازک کاری و تاسیسات را از نزدیک مشاهده کنند. شهروندان تنها زمانی با مترو مواجه می شوند که همه چیز زیر پوششی از سنگ و سرامیک تزیین می شود. اما هر بخشی از مترو، از گالری های دسترسی تا فضاهای عمومی مانند تیکت هال، سکو، هواسازها، تونل و سایر بخش ها، تا به مرحله ی راه اندازی و حرکت قطار برسد، مرارت و رنج و زحمت فراوانی صرف آن می شود که حقیقتا ایثارگرانه است. ما امیدواریم با تلاشی که صورت گرفته و همچنان با قدرت ادامه دارد، تا پایان سال، دو ایستگاه 45 متری گلشهر و جهانشهر با مسیری به طول 6.2 کیلومتر، آماده راه اندازی شود.»

در ادامه، مهندس صلواتی مدیر سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، با ارایه گزارشی از روند اجرای پروژه و پیشرفت های حاصل شده در سه سال اخیر، عنوان کرد: « پروژه خط 2 قطار شهری کرج، پس از سالها توقف، در دور جدید فعالیت، به همت شورای پنجم شهر کرج و پیگیری های شهردار محترم آقای دکتر کمالی زاده و همچنین دیگر مسوولان شهری، با سرعت قابل توجهی پیشرفت های چشمگیری داشته و اکنون دو ایستگاه از فاز اول این پروژه بالای نود درصد پیشرفت دارند. همت و اراده سازمان قطار شهری و همه دست اندرکاران این پروژه بر این است که به یاری خداوند به زودی شاهد راه اندازی بخش مهمی از این خط باشیم»

در ادامه ائمه جماعات معاونت ها و سازمان های وابسته به مناطق شهرداری کرج از نزدیک پیشرفت های صورت گرفته و مراحل کار را مورد بازدید قرار دادند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 10 =