استاندار البرز: اعتبارات شهرداری به تکمیل قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج معطوف شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

استاندار البرز گفت: شهرداری باید مجموعه درآمدهای خود از محل ارزش افزوده و… را بر روی تکمیل پروژه‌های قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج معطوف کند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی صبح پنجشنبه در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه‌های قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم تکمیل این پروژه‌ها با توجه به مطالبات و نیازهای مردمی، افزود: رشد و توسعه کلانشهر کرج و افزایش جمعیت و ترددهای درون و برون شهری مسبب ترافیک‌ها و نارضایتی مردم شده است.

 

وی ادامه داد: اکنون بیش از پیش به توسعه حمل و نقل عمومی بویژه راه اندازی قطاری شهری کرج و از سوی دیگر تکمیل کنارگذر شمالی کرج بمنظور کاهش بار ترافیکی ورودی شهر و انتقال ترددها به کمربندی شهر هستیم.

 

عبداللهی گفت: شهرداری کرج و متولیان راه اندازی قطار شهری و آزادراه شمالی کرج باید گزارش دقیق از روند امور و زمانبندی پروژه‌ها را اعلام و اجرایی کنند.

 

وی افزود: مهمترین هدف، تکمیل خط دو قطار شهری کرج و اتصال آن به ایستگاه شهید سلطانی است و از سوی دیگر برنامه ریزی شهرداری فردیس برای امتداد آن در فردیس است.

 

استاندار البرز گفت: دو پروژه قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج، به نوعی آبروی استان هستند و ضرورت دارد شورای اسلامی شهر تا پایان دوره فعالیت خود نسبت به تکمیل و راه اندازی آنها تمرکز و اهتمام داشته باشد.

 

وی افزود: شهرداری کرج باید مجموعه درآمدهای خود از محل ارزش افزوده و… را بر روی تکمیل این دو پروژه متمرکز کند و از تعریف پروژه‌های جدید و غیرضروری خودداری کند.

 

عبداللهی گفت: امور را باید با تعامل و شکیبایی، بدرستی و حساب شده دنبال کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم. باید با پیگیری‌ها و اطلاع رسانی دقیق، مردم را به این باور برسانیم که برای حل مشکلات و ارتقا رفاه و آسایش آنها مصمم هستیم.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.