استاندار البرز به همراه شهردارکرج از روند تکمیل قطار شهری کرج بازدید کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

نماینده عالی دولت در استان البرز به همراه معاونین خود و شهردارکرج بمناسبت روز هوای پاک از روند تکمیل پروژه خط 2 قطار شهری کرج بازدید کرده و مشکلات و موانع این پروژه را مورد بررسی قرار داد.

در ابتدای این بازدید مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج ضمن تشکر از حضور استاندار، با ارائه گزارش جامعی از روند فعالیت پروژه در ماه های اخیر، به سناریوی مورد نظر ارکان پروژه اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بهره برداری از مسیر ایستگاه ۴۵ متری گلشهر تا ایستگاه بوستان جهان (چهار راه طالقانی) با توجه به وضعیت منابع مالی پروژه، سناریوی مورد نظر ارکان پروژه می باشد و برنامه ریزی ها در همین راستا صورت پذیرفته است.

در ادامه کمالی زاده شهردار کرجبه فعال شدن پروژه پس از ابلاغ لایحه ترمیم اشاره کرد و افزود : ما همچنان به جذب حمایت مصوب در سفر استانی ریاست جمهوری موفق نشده ایم و با وجود فعالیت گسترده پروژه پس از ابلاغ لایحه ترمیم، هنوز ترتیب اثری در خصوص پرداخت مصوبات داده نشده و از استاندار محترم البرز تقاضا داریم ما را در این راستا کمک کند.

دکتر شهبازی استاندارالبرز با اشاره به ماموریت محوله از سوی رییس جمهور مبنی بر ضرورت توسعه راه های استان برای آرامش و رفاه در تردد مردم تاکید کرد.
بخش عمده ای از تحقق هوای پاک را در گرو تسهیل در ترددها دانسته و با اهتمامی ویژه تسریع در توسعه راه های استان و حمل ونقل ریلی را در دستور کار قرار داده است.
وی نیز با بیان این که اکنون قطار شهری کرج پس از مدت ها توقف دوباره راه اندازی شده و در این پروژه ۷۰۰ نفر مشغول به کار هستند نشانه تلاش ، همت  و نگاه ویژه مسئولین شهری است، همچنین در سفر رییس جمهور به البرز اعتباری برای تکمیل این پروژه اختصاص داده شده که در صورت تحقق برای حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود ما در استانداری البرز تمام تلاش خود را بکار میگیریم تا با همکاری شورا و شهرداری با تکمیل قطار شهری کرج بار بزرگی از ترافیک درون شهری کلانشهر کرج کاسته تا مردم شریف از این نعمت بهره مند گردند.

 

                

 

 

عکس از علی صنعتی مقدم

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =