اقدام به موقع سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری در رفع نشست خیابان شهید بهشتی کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین­ الملل سازمان حمل­ و­نقل ریلی شهرداری کرج،  

روز دوشنبه 12 فروردین ماه در پی شدت گرفتن نزولات آسمانی در شهر کرج و حجم زیاد ورودی آب­های سطحی به شبکه فاضلاب شهری متعلق به سازمان آب و فاضلاب شهری، قسمتی از باند شمالی خیابان شهید بهشتی واقع در حصارک، نبش خیابان شهید رجائی (قلم) دچار فرو نشست گردید که با بررسی­های کارشناسی، مشخص شد به علت شکستگی لوله فاضلاب از محل یکی از منحول­های شبکه، لایه­های خاک زیرین آسفالت دچار آب شستگی گردیده و وجود لوله­ های گاز شهری، آب و کابل­های فیبر نوری، هرگونه عملیات ترمیم را با مشکل مواجه می­ساخت.

 با حضور به موقع مدیران شهری و سازمان حمل و نقل ریلی و همچنین عوامل مشاور و پیمانکار خط 2 مترو (به دلیل وقوع این فرو نشست در نزدیکی ایستگاه سرم سازی) ، طرح ترمیم محل نشست در دستور کار قرار گرفت و با نظارت شهردار محترم جناب آقای دکتر کمالی زاده، تعدادی از ماشین­آلات پروژه مترو اعم از ماشین هاي حمل بتن و نیز بچینگ مستقر در کارگاه امام حسین در اختیار عملیات مرمت و بهسازی قرار گرفت.

خوشبختانه، با حضور مستمر عوامل اجرائی، این مهم تا ساعات ابتدایی روز سه­ شنبه انجام و مشکل حادث شده برطرف گردید. در این نشست به سازه مترو هیچ گونه آسیبی وارد نگردید اما آب حاصل از شکستگی لوله فاضلاب، به داخل تونل زهکش گردید که این امر از بروز خسارات بیشتر به ساختمان ­های اطراف و خیابان پر تردد شهید بهشتی، جلوگیری به عمل آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 6 =