اولین همیاران مترو در قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

حضور “همیاران مترو” کمک به فرهنگسازی ، ارتقای فرهنگ ترافیکی و فرهنگ استفاده از مترو برای ایجاد بستر های مناسب همراه با آرامش است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: برگزاری همایش همیاران مترو توسط فرزندان کارکنان در سه ایستگاه راه اندازی شده خط2 جهت آموزش و آشنایی با فضاهای شغلی خانواده خویش به منظور ایجاد انگیزه و هدف گذاری برای همیاران در راستای فرهنگ سازی و توجه به قوانین بهره برداری از مترو صورت پذیرفت.

مهندس کوزه کنانی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی در این همایش بیان داشتند: همیاران مترو می توانند بازوی توانمند ما در ایجاد فرهنگ استفاده از مترو باشند.

 وی افزود: امروزه با افزایش خطوط مترو و حجم بالای جابجایی در آن می توان با کمک گرفتن از همیاران مترو در روند اجرای فرهنگ سازی استفاده و آشنایی با وظایف مترو در قبال مردم و همچنین مردم در قبال مترو فضایی ایمن و سرشار از قانون مداری ایجاد نمود.

کوزه کنانی در ادامه اینگونه اقدامات در بهره برداری مترو را باعث کم کردن بخشی از هزینه های نگهداری دانست و گفت: همیاران مترو با انگیزه بالایی که دارند می توانند همراه ما در خدمت رسانی و بهبود خدمات به مردم عزیز در شهر زیر زمینی باشند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.