بازدید استاندار البرز ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج و شهردار کلانشهر کرج از پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج:

صبح امروز دکتر نجفی استاندار البرز ، دکتر نبیونی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج ، مهندس نصیری شهردار و معاونین شهر کرج از پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج بازدید کردند.

در این بازدید دکتر نبیونی بیان داشتند:یکی از مهمترین طرح ها و اقدامات ، آغاز مجدد عملیات اجرایی قطار شهری کرج پس از سه سال توقف است.

دکتر نجفی استاندار البرز : در بازدید صبح امروز، همت و انگیزه بسیار خوبی را در مدیریت شهری کرج برای اجرای مجدد عملیات احداث مترو مشاهده کردم.

مترو اگر توقف نداشت می توانست امروز به بهره برداری برسد؛ این در حالی است که برخی کلانشهرها پس از ما عملیات اجرایی قطار شهری را آغاز کردند و امروز از آن بهره برداری می کنند.

در پایان این بازدید مهندس صلواتی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج از مسئولین شهر بابت نگاه ویژه به معقوله مترو و کمک در جهت پیشرفت هرچه سریعتر پروژه تشکر کرد و بیان کرد که با تمام وجود همت خواهیم کرد تا این پروژه بزرگ سریع تر به بهره برداری برسد تا مردم استان از نعمت مترو بهرمند شوند.

 

 

 

 

 

 

عکس از علی صنعتی مقدم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =