بازدید دکتر تقی زاده معاونت حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از روند اجرایی خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین­ الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج؛ روز دوشنبه پانزدهم مرداد ماه 97 جلسه حمل و نقل عمومی استان البرز با حضور دکتر تقی­زاده، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید. پس از برگزاری این جلسه و ملاقات با استاندار البرز، بازدید کلی توسط تقی­زاده از روند اجرایی پروژه خط 2 قطار شهری کرج صورت گرفت که از ایستگاه میدان شهید آجرلو آغاز و در ایستگاه 45 متری گلشهر به پایان رسید توضیحات لازم توسط مسئولان پروژه و روند اجرا و چگونگی زمان بندی جهت به بهره برداری رسیدن پروژه ارائه گردید.

در این بازدید علی اصغر صلواتی سرپرست سازمان حمل ونقل ضمن ارائه توضیحات درخصوص مطالعات جامع حمل و نقل شهری کرج با اشاره به ظرفیت فعلی خط 5 تهران به کرج که در حال حاضر در بالاترین وضعیت در حال فعالیت است، اظهار داشت؛ مطالعاتی درخصوص ایجاد یک خط جدید جهت اتصال خط 2 کرج به خطوط ریلی تهران با محوریت خط 6 انجام شده و مکاتبات لازم جهت اخذ مجوز با معاونت محترم رئیس­جمهور و همچنین شورای­عالی ترافیک که با اقبال مسئولین مواجه گردیده است.

با این طرح، حدود 150 هزار سفر بین تهران و کرج جذب خطوط ریلی خواهند شد.

در پایان دکتر تقی زاده در مصاحبه با شبکه البرز از روند اجرای قطار شهری کرج ابراز امیدواری کرد و حمل ونقل درون شهری کرج را با نعمت مترو رو به پیشرفت دانست و با بیان نگاه ویژه معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهر سازی به حمل و نقل درون شهری به کمک برای رفع موانع پروژه مترو خواهد بود.

این بازدید با همراهی مهندس ارتقایی معاون فنی و اجرایی استاندار البرز صورت گرفت.

مهندس ارتقایی هم بیان داشتن که استانداری البرز در کنار و همراه با پروژه های حمل ونقل درون شهری به ویژه مترو برای بهتر و سریع تر به سرانجام رسیدن این گونه پروژه ها و بهره مندی مردم شریف استان البرز همه تلاش و همکاری خود را خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 5 =