بازدید سردارقاسمی از پروژه خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، سردار سرتیپ پاسدار رستم قاسمی، وزیر نفت دولت نهم و فرمانده اسبق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و معاون اقتصادی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پروژه خط دو قطار شهری کرج بازدید کرد. شهردار کرج، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس سازمان حمل‌ونقل ریلی شهرداری و معاونین و مدیر پروژه خط دو قطار شهری کرج در این بازدید میزبان سردار قاسمی بودند.

علی کمالی زاده، شهردار کرج در نشستی که ابتدای این بازدید برگزار شد، با بیان اینکه طی دو سال گذشته حجم فعالیت های انجام ‌شده در خط دو قطار شهری کرج به ‌اندازه نیمی از۱۶ سال گذشته است عنوان کرد: عزم و اراده مدیران استان و مدیران شهری کرج بر آن است که شهروندان کرجی به‌زودی شاهد راه‌اندازی این خط باشند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مهم‌ترین دغدغه شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج، پیشبرد فعالیت‌های مترو جهت راه‌اندازی ایستگاه‌های اولویت اول است و اقدامات قابل‌توجهی جهت تأمین نقدینگی مورد نیاز این پروژه صورت گرفته است.

در ادامه مهندس رستمی، مدیر پروژه خط دو قطار شهری کرج در شرکت پیمانکار، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته و آخرین وضعیت پروژه، مطرح کرد: ظرف ۱۵ روز آینده، روسازی در مسیر جنوبی تونل خط دو را به اتمام می‌رسانیم و شهروندان کرجی، بهار امسال شاهد راه‌اندازی ایستگاه‌های اولویت اول این پروژه خواهند بود.

وی فعالیت‌های صورت گرفته در شرایط تحریم و دشواری‌های ایجادشده در پاندمی کرونا را مصداق کار جهادی و ایثارگرانه خواند و اظهار کرد: شرکت سابیر با تمام توان پای‌کار است و طی سال‌های اخیر با تکمیل عملیات نازک‌کاری و تجهیزات دو ایستگاه ۴۵ متری گلشهر و جهانشهر، ثابت کرده که اکنون یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه طراحی و اجرای خطوط مترو است.

معاون اقتصادی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در پایان، ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته جهت آسایش و رفع مشکلات زندگی مردم کلان شهر کرج، توجه ویژه به کار جهادی و ایثارگرانه جهت عبور از بحران‌های مختلف را ضروری دانست.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.