بازدید سرزده دکتر نبیونی رئیس شورای اسلامی شهر کرج از سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:
دکتر نبیونی ، ریاست شورای اسلامی شهر کرج طی بازدیدی از سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه خط ۲ متروی کرج و مجموعه اقدامات انجام شده در مدیریت جدید سازمان قرار گرفت.
در ابتدای بازدید ، جلسه ای با حضور معاونین مدیران و مشاوران سازمان و همچنین مدیران ارکان پروژه خط ۲ برگزار و گزارشی از روند پیشرفت پروژه ارائه گردید.
در این جلسه ریاست سازمان با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به تأمین منابع مالی پروژه اظهار نمود ؛ لایحه ترمیم قیمت پیمان با امضای استاندار محترم البرز برای تائید به شورای عالی فنی ارسال گردیده و از مجموعه مدیران ا ستانی انتظار می‌رود با حمایت های خود از این پروژه مهم ، در کاهش مشکلات ترافیکی ، زیست محیطی و اجتماعی سهیم باشند.

همچنین دکتر نبیونی ضمن تشکر از مجموعه اقدامات انجام شده در این مدت چند ماهه به منظور شروع مجدد پروژه اعلام کرد که بهره برداری از پروژه متروی کرج در اولویت پروژه های شهری بوده و سعی ما در مجموعه شورای شهر بر این است که تسهیل گری لازم در تأمین منابع مالی به وجود آید.

در خاتمه نیز از سایر اقدامات سازمان قطار شهری من جمله مطالعات تکمیلی و اتصال خط ۶ تهران به خط ۲ کرج گزارش مختصری ارائه گردید.

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + سه =