بازدید سرزده دکتر کمالی زاده شهردار و دکتر خلیلی اردکانی عضو شوراری اسلامی شهر کرج از پروژه خط 2 قطار شهری

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

دکتر کمالی زاده شهردار به همراه دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز به صورت سرزده از پروژه خط 2 و دو ایستگاه اولویت بهره برداری پروژه بازدید بعمل آوردند.

دکتر کمالی زاده و دکتر خلیلی ضمن بازدید از بخش های در حال اجرای پروژه با گزارش مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی در جریان پیشرفت و مشکلات پیش روی پروژه قرار گرفتند.

در این بازدید کمالی زاده شهردار با بیان اهمیت ویژه قطار شهری برای مسئولین شهر به خصوص شورای اسلامی شهر کرج ابراز امیدواری کرد با تزریق بموقع نقدینگی به پروژه طبق زمانبندی طراحی شده با تلاش عوامل پروژه در پایان سال شاهد بهره برداری از دو ایستگاه 45 متری گلشهر و چهارراه طالقانی باشیم .

در ادامه این بازدید نیز دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشتند: بازدید و حضور اعضا و شهردار بصورت سرزده نشانگر اهمیت پروژه و احساس مسئولیت نسبت به وعده های داده شده می باشد که مترو یکی از آنها است، از پیشرفت پروژه راضی هستیم و روند خوبی در اجرای پروژه مشاهده می شود.

دکتر خلیلی اردکانی در بخشی دیگر از صحبت های خود ، پیشرفت بالای 90 در صد این دو ایستگاه و شروع ریل گذاری را نشانه های نزدیک شدن به بهره برداری دانست و از تمامی مسئولین شهر و پروژه خواست تا با پشتکار و پیگیری بیشتر موانع و مشکلات پروژه را بر طرف کرده تا روند پیشرفت سریعتر گردد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + چهارده =