بازدید دکتر نصیری شهردار کرج و هیئت همراه از پروژه قطار شهری کرج و حومه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به کزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

دکتر نصیری به همراه تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر کرج و مشاورین و معاونین خویش از پروژه خط 2 قطار شهری بازدید کردند.

در این بازدید دکتر نصیری بیان داشتند: پروژه قطار شهری تعطیلی بردارنیست ، زمینه های جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی از سوی شهرداری مبتنی بر کارآمدی منابع با جدیت پیگیری میشود. 

در خصوص تامین منابع مالی به منظور اجرا و تکمیل پروژه خط 2 قطار شهری کرج با اشاره به این که موضوع اصلی درکاهش پیشرفت این پروژه همچون سایر پروژه ها محدودیت منابع مالی است،افزود: درحالی که کرج با موضوع کمبود منابع مالی مواجه است که طبق گفته برخی از مسئولان ، تنها 10 درصد از بودجه های عمرانی دولت نیز طی 6 ماه نخست سال محقق شده است.

شهردار کرج در ادامه خواستار همکاری دو سویه شهرداری و پیمانکار پروژه شد و با اذعان بر این موضوع که اگر اعتبار کافی برای ادامه فعالیت قطار شهری وجود داشت ، هیچ مشکل و کدورتی در ادامه مسیر پیش نمی آمد ،افزود: گرچه امکان بهره گیری از سرمایه بخش خصوصی در شهرداری دنبال می شود اما خواستار این هستیم که با همکاری شرکت متولی پروژه خط 2 قطار شهری ، روند اجرا به نحو مطلوب ادامه یابد و شهرداری نیز به تعهدات خود در این خصوص عمل خواهد کرد.

 

 

 

عکس از علی صنعتی مقدم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − سه =