بررسی روند پیشرفت پروژه قطار شهری کرج در خط 2 بصورت هفتگی توسط شهردار و شورای اسلامی شهرکرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: 

هشتاد و دومین جلسه کارگروه رفع موانع و مشکلات اجرایی و تجهیزاتی پروژه خط 2، با حضور کمالی زاده شهردار و دکتر زارع، دکتر رسولی و دکتر خلیلی اردکانی اعضای شورای اسلامی شهر کرج و مدیران پروژه در ساختمان مرکزی سازمان برگزار گردید.

گزارش روند پیشرفت هفتگی توسط پیمانکار پروژه ارئه شد و مشکلات و موانع بوجود اماده را مسئولین حاضر در جلسه مورد بررسی قرار دادند و راهکار های مورد نیاز رابرای بهتر شدن پیشرفت ارائه کردند.

کمالی زاده شهردار کلان شهرکرج از روند پیشرفت پروژه در هفته گذشته رازی نبوده و با توافقات صورت گرفته مقرر گردید تا در هفته اینده روند پیشرفتی پروژه بهبود یابد تا از زمانبندی طراحی شده جهت راه اندازی اولویت اول عقب نمانیم.

دکتر کمالی زاده نیز بیان داشتند: این پروژه باید به گونه ای عمل کند تا در زمانبندی مورد نظر بتوانیم بخش مورد نظر را بهره برداری کنیم و با امید بخدا به وعده های خود در مقابل مردم جامع عمل بپوشانیم.

بیانات سه عضو شورای اسلامی شهرکرج در جلسه امروز:

دکتر زارع: تعامل و همکاری بیشتر بین ارکان پروژه لازم است، ما توقع بیشتری از روند پیشرفت پروژه داریم و حضور ما باید توان پروژه را بالاببرد تا مشکلات بر طرف گردد.

پیشرفت پروژه  باید هر روز افزایش یابد به طوری که تمام  توان خود را بزاریم تا در زمان بهره برداری امکانات و شرایط خوبی را برای مردم عزیز شهرکرج فراهم کنیم.

دکتر رسولی: بازدید های ما بصورت سرزده از پروژه تا زمان بهره برداری ادامه دارد و نیاز است تا قراردادها و روند اجرایی آسانسور و پله برقی ایستگاه ها به گونه ای باشد که با نزدیک شدن به بهره برداری بتوانیم آنها را مورد بهره گیری مردم و مسافرین قرار دهیم.

دکتر خلیلی اردکانی: روند پیشرفت خوب است، اما لازمه بهتر شدن سعی و تلاش بیشتر کارفرما و پیمانکار پروژه را می طلبد تا بتوانیم حمایت ها بیشتر نسبت به پروژه داشته باشیم و مسئولین شهر  و استان با نزدیک شدن به این پروژه بزرگ استانی ما را یاری کنند تا خدمت رسانی خود در حوزه حمل و نقل را به مردم عزیزمان بهتر کنیم.

لازم به ذکر است، کمالی زاده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرکرج به صورت جداگانه در هفته گذشته چندین بار از بخش های  مختلف پروژه خط 2 بازدید بعمل آورده اند تا از نزدیک هم روند پروژه را بررسی کرده باشند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.