برگزاری جلسات مستمر جهت رفع مشکلات اجرایی و تجهیزاتی پروژه قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

حضور مستمر کمالی زاده شهردار و احد رسولی و خلیلی اردکانی دو عضو شورای اسلامی شهرکرج در جلسات و کارگروه های رفع موانع و مشکلات پروژه قطار شهری کرج این پروژه را به بهره برداری نزدیک کرده.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: جلسه کارگروه رفع موانع و مشکلات اجرایی و تجهیزاتی پروژه خط 2 با حضور شهردار و اعضاء ناظر شورای اسلامی شهر کرج در کارگاه مرکزی پروژه با ارائه گزارش توسط پیمانکار پروژه آغاز گردید.

کمالی زاده شهردار کلانشهرکرج در این جلسه بیان داشتند: هماهنگی و دقت بیشتر کارفرما ، پیمانکار و مشاور میتواند باعث ایجاد توازن درست در سرعت بخشیدن به روند اجرایی و تجهیزاتی پروژه گردد.

درادامه شهردار با تاکید بر استفاده از راهکار ها و روش های دیگر جهت تامین مصالح مورد نیاز پروژه باعث می شود در مواقع حساس روند اجرا متوقف نشود تا طبق زمانبندی پروژه به مسیر خود ادامه دهد.

بیانات ناظرین شورای اسلامی شهر کرج در سازمان حمل و نقل ریلی:

دکتر احد رسولی بیان داشتند با برگزاری مستمر جلسات و انجام آسیب شناسی، موانع را مرتفع کردیم، نیازمندیم تا پیمانکار و مدیران پروژه گزارشات را دقیق و با شفافیت ارائه دهند تا بتوانیم با همکاری بیشتر روند خوب پروژه را تا رسیدن به بهره برداری حفظ کنیم.

دکتر خلیلی اردکانی نیز حضور مستمر خود و همکاران خود را در پروژه قطار شهری نشانه عزم جدی شورای پنجم در جهت به ثمر رساندن پروژه دانستند و فرمودند: فاز یک پروژه روند خوبی دارد و دو ایستگاه در مراحل بهره برداری قرار گرفته و میتوانیم با همکارای و تلاش بیشتر موانع را برطرف کنیم و مردم شهر کرج را بهرمند از نعمت قطار شهری نماییم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 9 =