برگزاری هفتادمین جلسه کارگروه فنی ، اجرایی و تاسیساتی پروژه خط 2 با حضور دکتر رسولی و دکتر خیلی اردکانی دو عضو شورای اسلامی شهرکرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

هفتادمین جلسه کارگروه فنی ، اجرایی و تاسیساتی پروژه خط 2 با حضور مستمر و پیگیرانه دکتر رسولی و دکتر خیلی اردکانی دو عضو شورای اسلامی شهرکرج در کارگاه مرکزی پروژه خط 2 برگزار گردید.

با ارائه گزارش پیمانکار و مشاور در مورد اقدامات صورت گرفته و موانع و مشکلات پروژه و همچنین انحراف زمانی پیش اماده در اولویت بهره برداری در این جلسه مقرر گردید در اسراع وقت پیمانکار سناریو جبرانی و برنامه زمانبدی جامع مهندسی ، تامین و ساخت را برای افتتاح و راه اندازی اولویت اول فاز یک را ارائه نماید.

در ادامه جلسه دکتر رسولی عضو شورای اسلامی شهرکرج بیان داشتند : ضمن ایجاد سناریو بهره برداری جبرانی جهت بهره برداری، به موازات برنامه اجرایی شفت ناوگان منظور شود تا ورود ناوگان نیز طبق زمان افتتاح صورت پذیرد. 

دکتر رسولی در ادامه ایجاد جلسه مشترک با شهردار و مسئولین مورد نیاز پروژه را خواستار شد تا  موانع و مشکلات به سرعت بر طرف گردد تا پروژه در ریل حرکتی خود قرار گیرد.

همچنین دکتر خلیلی اردکانی دیگر عضو ناظر شورای اسلامی شهرکرج در سازمان حمل و نقل ریلی با اشاره به مدیریت صحیح زمانبندی پروژه جهت بهره برداری بیان نمودند: ما به مردم قول دادیم و با حضور و پیگیری خود تمام توان خود را برای خدمت به مردم به کار میگیریم که بهره برداری از پروژه مترو یک خدمت بزرگ به مردم کلانشهرکرج می باشد و با همدلی مسئولین به این امر خواهیم رسید.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + سیزده =