برگزاری پنجاه و پنجمین جلسه کار گروه اجرایی و فنی پروژه خط 2 مترو با حضور دکترخلیلی اردکانی عضو ناظرشورای اسلامی شهر کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

پنجاه و پنجمین جلسه کار گروه اجرایی و فنی پروژه خط 2 مترو با حضور دکترخلیلی اردکانی  عضو ناظرشورای اسلامی شهر کرج در سازمان حمل و نقل ریلی در محل کارگاه مرکزی پروژه برگزار گردید.

در این جلسه نیز مهندس علی اصغر صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج ، پیمارنکار و مشاور همچنین مدیران ارشد پروژه خط2 حضور داشتند تا مسائل اجرایی و پیشرفت کار مورد بررسی قرار گیرد.

در ابتدا گزارش پیشرفت عملیات اجرایی پروژه خط 2 به حاضرین جلسه توسط پیمانکار ارائه شد و در ادامه گزارش مربوط به بسته 150 میلیاردی تجهیزاتی مورد نیاز جهت راه اندازی اولویت اول پروژه و شروع عملیات اجرایی پست بوستان جهان در دستور کار قرار گرفت.

در این راستا و نیاز پروژه به نقدینگی دکتر خلیلی اردکانی بیان داشتند:

با همت و تلاش ارکان پروژه تلاش به عمل آید تا با همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهر کرج، 186 میلیارد تومان اعتبار سفر استانی رئیس جمهور محترم به پروژه مترو محقق گردد و نیز با فروش اوراق مشارکت و همدلی مسئولین استان البرز بتوانیم مشکلات نقدینگی پروژه بزرگ قطار شهری را بر طرف و بخشی از این پروژه را تا بهمن ماه 99 به بهره برداری برسانیم.

در پایان دکتر خلیلی اردکانی اظهار داشتند: حضور و همیاری شهردار و شورای اسلامی شهر کرج در سرعت بخشیدن به این پروژه عظیم تا بهره برداری ادامه دار خواهد بود تا مردم بدانند که نماینده آنها در شورا اسلامی شهر دغدغه ای جز خدمت به آنها ندارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =