برگزاری کارگروه اجرایی و تجهیزاتی خط 2 با حضور دکتر رسولی و دکتر حاج قاسمی اعضا شورای اسلامی شهرکرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج: 

صبح امروز سه شنبه 14 مرداد کارگروه اجرایی و تجهیزاتی خط 2 با حضور دکتر رسولی و دکتر حاج قاسمی اعضا شورای اسلامی شهرکرج و مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی به همراه مدیران شرکت پیمانکار و مشاور پروژه در محل کارگاه مرکزی خط 2 برگزار گردید.

در این جلسه مشاور و پیمانکار پروژه خط 2 گزارش عملکرد خود در چهار ماه گذشته را ارائه کردند و مشکلات و موانع بوجود امده در پروژه را بیان کردند.

در این جلسه دکتر رسولی با بیان این که پیشرفت پروژه را در گزارشات ارئه شده رسد کردیم، با ذکر این که طی چهار ماه گذشته بدلیل مشکلات کرونا قادر به برگزاری جلسه حضوری نبودیم با تاکیدات صورت گرفته از طرف بنده جلسه کارگروه برگزار گردید.

دکتر رسولی: در مورد مشکلات افزایش قیمت در مصالح  و محصولات مورد نیاز خط 2 و همچنین کابل کشی برق مترو گفتگو خوبی صورت گرفت تا از موانع و مشکلات پش امده مطلع گردیم و امیدواریم تا با برطرف کردن مشکلات کاری پروژه با همکاری شورای اسلامی شهر و شهردار محترم و همچنین تلاش مضاعف ارکان پروژه به زمانبندی مورد نظر جهت افتتاح نزدیک شویم.

دکتر حاج قاسمی دیگر عضو شورای اسلامی شهرکرج نیز در این جلسه بیان نمودند: طبق گزارشات ارائه شده از زمانبدی مورد نظر مقداری فاصله گرفتیم و این نیز به دلیل مسائل پیش امده در کشور می باشد اما اگر قصد افتتاح فاز 1 را داریم نیاز به حضور و همکاری و جدیت بیشتر شهرداری و شهردار محترم داریم و با حضور اعضا شورای اسلامی شهر کرج در کنار شهردار و پروژه مترو شاهد نزدیک شدن به بهره برداری تا پایان سال خواهیم بود.

در پایان جلسه مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج از حضور و پیگیری اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار کرج در پروژه قدردانی کرد و بیان داشتند: ارکان پروژه در تلاش هستن تا مشکلات و موانع را با مدیریت و هم اندیشی برطرف نمایند و با تزریق به موقع نقدینگی به پروژه پیشرفت پروژه را در مسیر و روند خوبی قرار دهند تا بتوانیم مردم عزیز کرج را از نعمت مترو بهره مند گردانیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =