جلسه هماهنگی مشاورین حمل و نقل ریلی سازمان پیرامون بازنگری در مطالعات خطوط ریلی و قطار شهری کرج در محل دفتر رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در جلسه هماهنگی مشاورین حمل و نقل ریلی مطرح گردید: لزوم بهینه‌سازی خطوط ریلی و قطار شهری کرج

صبح پنجشنبه به دعوت علی اصغر صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، نشست مشترکی با حضور شرکت‌های مهندسین مشاور همکار سازمان پیرامون بازنگری در مطالعات خطوط ریلی و قطار شهری کرج در محل دفتر رئیس سازمان برگزار گردید.

در این جلسه، صلواتی با اعلام این مطلب که مطالعات خطوط 6 گانه قطار شهری براساس اطلاعات کامل جمعیتی نبوده است گفت: از ابتدای استقرار شورای پنجم و حضور مدیریت جدید در سازمان، توجه ویژه‌ای به مجامع حمل و نقل شهر و ارائه اطلاعات صحیح به مشاورین خطوط ریلی شد و در این راستا مطالعاتی تحت عنوان ” اتصال خط 2 کرج به 6 تهران”، ” بازنگری در کل خطوط 6 گانه ” و ” مهندسی ارزش در اجرای خط 2″ کلید خورد که به نتایج قابل توجهی نیز رسیده است.

وی افزود: براساس این اطلاعات، بسیاری از خطوط فعلی و ایستگاه‌ها توجیه اقتصادی و فنی برای ساخت ندارند و می‌توان مسیرهای بهینه‌تری برای کرج درنظر گرفته شود که بیشترین جابه‌جایی مسافر را تا حدود 30 هزار مسافر در ساعت داشته باشد.

در ادامه این جلسه  مدیران پروژه‌های مطالعاتی، گزارش عملکرد خود را ارائه و هم‌اندیشی لازم صورت گرفت.

لازم به ذکر است، در این جلسه مدیران شرکت‌های پردیسان سازه، مشاور کارفرمای خط 2، رهپویان و سازیان، مشاور خط 5، رهیافت مشاور بازنگری خطوط حضور داشتند.

 

         

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =