جلسه و بازدید استاندار البرز از پروژه خط 2 قطار شهری کرج با حضور شهردار و مدیران شهری

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:
صبح روز چهارشنبه شانزدهم آذر مجتبی عبدالهی استاندار البرز به همراه مهرداد کیانی شهردار کلانشهر کرج و مدیران شهری از روند پیشرفت و تکمیل پروژه خط ۲ قطار شهری بازدید بعمل آوردند.
در ابتدای این بازدید طی جلسه ای در محل ایستگاه آیت الله طالقانی مهندس کوزه کنانی سرپرست سازمان گزارش جامع و کاملی از روند اجرا و نصب تجهیزات و همچنین اقدامات صورت پذیرفته ارائه نمود و بیان داشت: با تزریق نقدینگی به موقع به پروژه می توان در مسیر پیشرفت اجرایی توسعه مترو قدم برداشت که در این راستا با کمک مدیران شهری قادر خواهیم بود اتفاقات خوبی در زمینه الویت های راه اندازی خط 2 انجام دهیم.
عبدالهی استاندار البرز در جلسه و بازدید صورت گرفته با بیان این که به صورت مستمر از این پروژه مهم بازدید داشته ایم و برای تسریع در آن جلسات و پیگیری های ویژه ای انجام شده خاطرنشان کردند: برای این منظور تلاش های بسیاری معطوف شده و امید است امور طبق برنامه دنبال و اجرایی شود.
استاندار البرز گفت: اکنون استقرار قطارها بر روی ریل در دستور کار است تا تست های لازم اخذ شود و برای حرکت در ایستگاه ها آمادگی داشته باشند.
وی افزود: اهتمام ما در راستای بهره برداری از کل خط ۲ قطار شهری کرج است تا با اتصال به ایستگاه شهید سلطانی در کرج مردم بتوانند برای تردد بین تهران و کرج به خطوط اصلی مترو دستیابی داشته باشند.
عبداللهی گفت: با تحقق این امکان مهم، مردم می توانند سهولت در تردد را حس کنند و بار بزرگی از ترافیک درون شهری کاهش می یابد. و باید برنامه ریزی دقیقی توسط شهرداری کرج در خصوص تامین اعتبار صورت گیرد، تا بتوانیم سال آینده خط ۲ قطار شهری کرج را مورد بهره برداری کامل قرار دهیم.
در ادامه نیز کیانی شهردار کلانشهرکرج که با همراهی دو عضو شورای اسلامی شهر آقایان رحیمی و اسدیان در این بازدید حضور داشتند بیان کرد: شورای ششم و شهرداری کرج با تمام توان در کنار پروژه عظیم قطار شهری حضور داشته و خواهد داشت تا موانع و مشکلات پروژه برطف گردد و بتوانیم مردم شریف را از نعمت حمل و نقل ریلی درون شهری بهره مند سازیم.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.