حضور اعضاء شورای اسلامی شهر کرج در شست و چهارمین جلسه کار گروه اجرایی و فنی قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

شست و چهارمین جلسه کارگروه اجرایی و فنی پروژه خط 2 قطار شهری با حضور مهندس خلیلی اردکانی و مهندس احد رسولی اعضاء شورای اسلامی شهر کرج و مدیران پروژه برگزار گردید.

این جلسه بابیان اقدامات صورت گرفته در یک ماه گذشته توسط پیمانکار آغاز گردید و برنامه ها و موانع پیش رو جهت پیشرفت پروژه مورد بحث و بررسی  قرار گرفت.

مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج بیان داشتند: حضور شما اعضاء شورای شهر در این شست و چهار جلسه و بازدید های شما عزیزان از پروژه باعث دلگرمی و بهبود پیشرفت گردیده و با امید پروردگار بزرگ با این روند حرکتی و همراهی استاندار، شهردار و شورای اسلامی شهر تا پایان سال 99 به بهره برداری بخشی از پروژه خواهیم رسید.

مهندس احد رسولی عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز در این جلسه بیان کردند:حضور مستر و پیگیری های بی وقفه را  جزو وظیفه خود در مسئولیتی که مردم به دوش آنها گذاشته اند دانسته و خواسته مردم از شورای پنجم عمل و به وعده ها که یکی از آنها بهره مندی مردم کرج از قطار شهری کرج می باشد.

مهندس رسولی در ادامه :مترو کرج را نماد توسعه پایدار کرج دانستند و باسرعتی که پیشرفت سعودی قطار شهری گرفته در سال آتی شاهد راه اندازی مترو در شهرکرج بعداز چهارده سال انتظار مردم عزیز و شریفان خواهیم بود.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هشت =