حضور اعضاء ناظر شورای اسلامی شهرکرج در جلسه کارگروه رفع موانع اجرایی و تجهیزاتی خط 2

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

شست و ششمین جلسه کارگروه رفع موانع اجرایی و تجهیزاتی با حضور دکتر رسولی و خلیلی اردکانی اعضاء ناظر شورای اسلامی شهرکرج در سازمان حمل و نقل ریلی برگزار گردید.

در این جلسه گزارش اقدامات صورت گرفته در دو هفته اخیر توسط پیمانکار و مشاور پروژه ارائه گردید و در ادامه نیز موانع و مشکلات پروژه موردبحث و بررسی قرار گرفت.

مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی در این جلسه روند رو به رشد پروژه را همانند هفته های اخیر خوب توصیف کردند و بیان داشتند با این حمایت های صورت گرفته توسط مسئولین عزیز شهرمان میتوانیم بگوییم که به هدف بهره برداری از بخشی از خط نزدیک تر شده ایم .

در ادامه این جلسه دکتر رسولی عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان داشتند: این پروژه برای من و اعضاء شورای اسلامی شهر کرج همیشه دارای اهمیت می باشد و توقع دارم تا مدیران پروژه با تمام توان تلاش کنند و ما را در کنار خود ببینند تا بتوانیم وعده ای که به مردم شریفمان داده ایم جامعه عمل بپوشانیم.

در پایان این جلسه نیز خلیلی اردکانی دیگر عضو شورای اسلامی شهر کرج که همیشه نظارت و حضوری مستمر در قطار شهری را دارند باذکر مسائلی از دغدغه های خود در پروژه  تقاضا خود را بیان نمودند و رسیدن به برنامه زمانبندی شده را به مدیران گوش زد کردند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 3 =