حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرکرج در پروژه خط 2 قطار شهری در اولین روز کاری سال 1400

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج : در اولین روز کاری سال 1400 مهندس کمالی زاده شهردار کلانشهر کرج به همراه مهندس سلیم نژاد رئیس شورای اسلامی شهرکرج و مهندس ناصر بخت معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج از پروژه خط 2 ، شفت ورود ناوگان و محل اجرای پست برق مترو بازدید کردند.

مهندس کمالی زاده در این بازدید بیان داشتند: در راستای شعار سال 1400 که توسط رهبر عزیزمان نامگذاری گردیده، در اولین روز کاری باحضور در پروژه بزرگ قطار شهری برای پشتیبانی و مانع زدایی در روند پیشرفت و اجرا پروژه خط 2 حضور یافته ایم.

ایشان در ادامه حضور خود و اعضاء محترم شورای اسلامی شهرکرج را در پروژه قطار شهری را در سال پیش رو مستمر دانست و بیان کرد: تا به سرانجام رسیدن و راه اندازی خط تمام تلاش و توان خود را خواهیم گذاشت و از مدیران پروزه و پیمانکار انتظار می رود تا در سال جدید همت و تلاش خود را دوچندان کنند تا شاهد اتفاقات خوب و بهره برداری باشیم.

در ادامه این بازدید سلیم نژاد رئیس شورای اسلامی شهرکرج نیز با تبریک سال 1400 به دست اندرکاران پروژه بزرگ قطار شهری و همچنین کارگران زحمت کش پروژه از نزدیک با کارگران صحبت و قدران زحمات آنان شد.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.