دلیل تاخیر بهره برداری از اولویت اول بهره برداری خط 2 با بیان خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه قرار بود در صورت رفع موانع، متروی کرج از اواخر فروردین کار مسافرگیری را انجام دهد، گفت: اما مشکلاتی بر سر راه این پروژه وجود دارد که افتتاح آن را به تأخیر می‌اندازد.

محمدحسین خلیلی اردکانی در گفت و گو با خبرگزاری ها، گفت: اگرچه امور مربوط به قطار شهری کرج به خوبی پیش می‌رود و هر هفته دو جلسه با حضور شهردار برای بررسی آخرین وضعیت پروژه برگزار می‌شود، اما همچنان موانعی بر سر راه پروژه وجود دارد که بهره‌برداری از آن را با کندی مواجه می‌کند.

خلیلی اردکانی با بیان اینکه قرار بود اواخر فروردین ماه قطار شهری کرج کار مسافرگیری بین دو ایستگاه ۴۵ متری گلشهر تا جهانشهر را آغاز کند، گفت: یکی از مهمترین مشکلات دیر رسیدن منابع مالی است. در حال حاضر تکمیل این بخش از قطار شهری کرج به ۴۰۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و اگرچه ۴۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای این پروژه تصویب شده اما این منابع در زمان مناسب به پروژه نمی‌رسد. به همین دلیل به جای فرودین ماه باید امیدوار بمانیم که متروی کرج در اردیبهشت کار خود را آغاز کند و اگر در ماه آینده هم به سرانجام نرسید تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا آخر شورای پنجم این بخش از مترو به اتمام برسد.

این عضو شورای شهر کرج ادامه داد: در حال حاضر امور مربوط به برق پروژه انجام شده و شفت مربوط به انتقال قطار به تونل هم در حال اتمام است. دو رام قطار متروی کرج نیز برای تعمیرات اساسی باید به تهران منتقل شود که امیدواریم طی روزهای جاری انتقال یابد.

وی افزود: سال گذشته به دلیل کمبود سیمان، برنامه زمانبندی پروژه تا حدی با تأخیر مواجه شد اما در حال حاضر مشکلی برای تأمین سیمان وجود ندارد.

خلیلی اردکانی تصریح کرد: به طور کلی اولویت بهره برداری پروژه ۹۵ درصد پیشرفت داشته و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هر چه زودتر پنج درصد باقی مانده هم به سرانجام برسد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.