سفر رئیس جمهور به استان البرز و بازدید از پروژه خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی: رئیس جمهور در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت و در سال تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین به منظور بررسی اولویت‌های توسعه بخشی و تصمیم گیری برای رفع مشکلات مردم  بعدازظهرامروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه به البرز  آمده و در این سفر از بخشی از پروژه خط 2 قطار شهری کرج بازدید و از نزدیک با روند اجرا، موانع و مشکلات را مورد برسی قرار دادند.

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت سهم خود برای تامین مالی پروژه قطار شهری کرج را پرداخت خواهد کرد، گفت: عقب‌ماندگی در تکمیل این پروژه را باید جبران کنیم.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بازدید از کارگاه ساخت خط ۲ قطار شهری کرج اظهار کرد: اینکه اتمام یک پروژه آن هم پروژه‌ای مهم تا این حد طول بکشد اصلاً قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: ۱۵ سال برای تکمیل این پروژه مدت بسیاری است که موجب ناخرسندی مردم شده است که باید این مشکل را رفع کنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: مدیران پروژه ساخت خط ۲ قطار شهری کرج باید برنامه زمان‌بندی دقیقی را برای تکمیل این پروژه ارائه دهند.

وی خاطرنشان کرد: از مدیران و صاحب‌نظران می‌خواهیم تا پیشنهادهای خود را برای روش‌های تأمین مالی تکمیل این پروژه اراده دهند.

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت سعی می‌کند هرچه سریع‌تر سهم خود برای تأمین مالی پروژه قطار شهری کرج را پرداخت کند، متذکر شد: عقب‌ماندگی در تکمیل این پروژه را باید جبران کنیم.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.