سیزدهمین جلسه کار گروه فنی و اجرائی خط ۲ متروی کرج در تاریخ ۲۴ بهمن ماه در محل دفتر ریاست سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج و با حضور دکتر رسولی عضو شورای اسلامی شهر و مدیران و کارشناسان پروژه برگزار گردید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

در این جلسه پیمانکار پروژه گزارشی از روند پیشرفت پروژه و نیروی انسانی شاغل به کار و همچنین تجهیزات و مصالح موجود در پروژه ارائه نمود و موانع و مشکلات پیش روی کار توسط کارفرما و مشاور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مقرر گردید بحث استملاک زمین های مورد نیاز عملیات اجرائی نهائی و اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.
همچنین مقرر گردید مباحث مربوط به طراحی پروژه در یک مدت زمانی کوتاه و با رویکرد تحقق برنامه زمان بندی کوتاه مدت ، نهائی و مصوب گردد.

بر اساس برنامه زمان بندی کوتاه مدت مقرر است طی ۲ سال بخشی از ایستگاه های خط مذکور مورد بهره برداری قرار گیرد

لازم به ذکر است جلسات کارگروه فنی و اجرائی پروژه خط ۲ متروی کرج از زمان استقرار شورای شهر پنجم و مدیریت جدید شهری و تصمیم به ادامه کار پروژه به صورت هفتگی و منظم به منظور پیگیری امور و تسریع در شروع مجدد عملیات اجرائی تشکیل گردیده و تاکنون بالغ بر ۵۰ مصوبه اجرایی شده و در حال پیگیری داشته است .

چهارمین جلسه کارگروه تامین منابع مالی و حقوقی پروژه خط ۲ متروی کرج در تاریخ ۲۴ بهمن ماه ۹۶ در محل دفتر رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور مدیران ارکان پروژه به ریاست دکتر کردی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج تشکیل گردید ، آقایان رسولی و خلیلی اردکانی ، اعضای شورای اسلامی شهر کرج و ناظر در سازمان حمل ونقل ریلی نیز حضور داشتند و نحوه تأمین منابع مالی به منظور انتخاب بهترین گزینه های ممکن مورد بحث قرار گرفت.طی گزارشات ارائه شده توسط مهندس صلواتی ریاست سازمان ، هزینه ساخت پروژه بدون در نظر گرفتن تامین ناوگان به میزان تقریبی ۱۶۰۰ میلیارد تومان برای اجرای کارهای عمرانی و حدود ۱۸۷میلیون یورو برآورد گردیده است که سهم دولت و شهرداری نیز به نسبت مساوی در نظر گرفته شده است.
در این خصوص نحوه تامین منابع از طرق ممکن همچون اوراق مشارکت ، تهاتر زمین ، فاینانس و مصوبات سفرهای استانی دولت بررسی گردید و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

با توجه به مصوبات شورای اقتصاد ، منابع با اولویت اتمام و راه اندازی فاز اول پروژه تخصیص پیدا خواهد کرد.

 
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =