نویدی دیگر در بهار راهسازی البرز/قطار شهری کرج از ایستگاه F 45 متری گلشهر روی ریل می رود/۱۲۷ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل فاز اول قطار شهری کرج تامین می شود/مجموعه دولت و مدیریت شهری کرج برای تکمیل پروژه های مهم این کلانشهر ید واحده هستند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با تدابیری که اتخاذ شده و طبق تعهد پیمانکار، شهردار و شورای اسلامی شهر مقرر شد که این ایستگاه تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، دکتر شهبازی استاندار البرز در بازدید از ایستگاه 45 گلشهر قطار شهری کرج که روز یکشنبه با همراهی رییس شورای اسلامی شهر ، شهردار کرج و  دکتر خلیلی و خانم دکتر دشتگرد اعضا شورای اسلامی شهرکرج صورت گرفت، با اشاره به اینکه این پروژه از سال ها پیش در دستور کار قرار گرفت، افزود: جای خرسندی دارد که این بخش از قطار شهری کرج در زمان خدمت این دوره از شورا و دولت تدبیر و امید به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: بیش از 40 درصد از پیشرفت این پروژه در 6 ماهه سال 99 بود و مقرر بود که فاز اول آن در نیمه اول امسال تکمیل شود ولی مشکلات مالی و شرایط شیوع کرونا، مانع این امر شد.
شهبازی گفت: با تدابیری که اتخاذ شده و طبق تعهد پیمانکار، شهردار و شورای اسلامی شهر مقرر شد که این ایستگاه تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی افزود: در اجرای پروژه های مهم کرج تعامل بسیار خوبی بین دولت و مجموعه مدیریت شهری این کلانشهر وجود دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: شهردار کرج تلاش های بسیاری برای تامین وثایق و کار اجرای بیش از 310 میلیارد تومان اوراق داشته و اکنون کار، نهایی شده است.
وی گفت: برای تکمیل فاز اول این پروژه اعتباری بالغ بر 610 میلیارد تومان در شرایط فعلی نیاز است که  حدود 500 میلیارد تومان اعتبار با مشارکت دولت در اختیار است و همراهی لازم را برای تامین 127 میلیارد تومان اعتبار نیز خواهیم داشت که تا پایان سال این پروژه ارزشمند و ماندگار پس از سال ها انتظار به پایان برسد.
شهبازی افزود: کمال قدردانی را از تمامی دست اندرکاران این پروژه بویژه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و پیمانکار پروژه دارم.

در پایان این بازدید :

دکتر کمالی زاده شهردار کرج و آقای سلیم نژاد رییس شورای اسلامی شهر کرج، و خانم دشتگرد عضو شورای اسلامی شهر کرج، در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای استان البرز، جهت اطلاع شهروندان آخرین وضعیت پروژه را تشریح کردند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + یک =