نگاه‌ها و توجه ویژه و خاص مسئولان ملی: بازدید وزیر اطلاعات از پروژه خط 2

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بازدیدهای اخیر مسئولان از جمله وزیر محترم اطلاعات که در محل احداث پروژه قطار شهری حضور یافت، شاهدی بر این مدعاست.

در این بازدید نیز دکتر شهبازی استاندار البرز و اعضاء شورای اسلامی شهر کرج و دکتر کمالی زاده شهردار کرج نیز حضور داشتند.

اعلام حمایت و رضایت حجت الاسلام‌و‌المسلمین علوی از روند احداث طرح موجب دلگرمی و ایجاد انگیزه مضاعف ما برای به ثمر رساندن این پروژه اساسی و بزرگ شهر و البته تمام طرح‌هایی است که عمران و آبادانی کرج را به همراه خواهد داشت.

مفتخر بودیم تا در جریان دیدار این مقام بلندپایه دولتی، شاهد عملیات نصب گیت‌های ورودی سالن مسافری در ایستگاه‌ها(AFC) باشیم.

وزیر اطلاعت در این بازدید نیز بیان فرمودند: مجاهدت در تونل های قطار شهری در کرج را شاهد بودم و با وحدت و انسجام مسئولین استان پیشرفت پروژه خط 2 با شتاب و سرعت خوبی پیش می رود ، به همین جهت اراده در بین مسئولین در به سرانجام رساندن پروژه و بهره برداری از از این پروژه عزیم وجود دارد.

استاندار البرز در ادامه بازدید پروژه قطار شهری کرج از پروژه های شاخص و مهم استان دانستند که با شتاب درحال  انجام می باشد و بیان نمودند: کار مترو کار بسیار سنگین است که نیاز به جبهه های کاری زیادی دارد که درشش و نیم کیلو متر بازدید شاهد آن بودیم و ریل گذاری این بخش در حال انجام می باشد.

پیش از این هم معاون اول ریاست محترم جمهوری میهمان ما در محل اجرای این طرح بود و همه این حمایت ها، درخت تلاش و انگیزه مدیریت شهری را برای خدمت، پربارتر کرده است.

لازم به ذکر است در حوزه خرید تجهیزات ایستگاهی پروژه، هم اکنون مناقصه خرید پله برقی و آسانسورها برگزار شده است. همچنین خرید ریل سوم (به عنوان منتقل کننده برق به قطارهای مسافری) انجام شده و همزمان با ریل‌گذاری خطوط، این ریل نیز نصب خواهد شد.

دکتر کمالی زاده شهردار کرج نیز بیان داشتند: با توکل بر خدای متعال و به مدد پویایی و تکاپوی همکارانم در حوزه قطار شهری، سال جاری شاهد افتتاح و بهره برداری از مسیر ایستگاه های F تا K (خیابان شهید بهشتی تقاطع چهل و پنج متری گلشهر تا تقاطع آیت‌الله طالقانی) در فاز نخست احداث خط 2 قطار شهری کرج خواهیم بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 7 =