گزارش تصویری اقدامات و پیام تبریک فرمانده پایگاه مقاومت بسیج الغدیر سازمان حمل و نقل ریلی به مناسبت هفته دفاع مقدس

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

موسی اسماعیلی فرمانده پایگاه مقاوت بسیج الغدیر سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج  با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم انقلابی، شهید پرور و ولایت مدار تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی، در متن پیام مهندس اسماعیلی آمده است: هفته دفاع مقدس، یادآور رشادت ها و جانفشانی های ملتی بزرگ است که در طول هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل استکبار جهانی و عمال دست نشانده آن ها، با افتخار و اقتدار مقاومت کرده و حماسه ای جاودان و ماندگار بر صفحه تاریخ خلق کردند.

این هفته یادآور  ایثار،جانبازی ها و فداکاری های ملت قهرمانی است که درس مردانگی و عزت را از مکتب حضرت سیدالشهداء اباعبدالله الحسین (ع) آموختند و در این مسیر تا پای جان مردانه ایستادند.

رزمندگان جبه های حق علیه باطل در طول هشت سال جنگ نابرابر، تمام وجود خود را در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب،دین مبین اسلام، عزت، شرف و موجودیت کیان اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و در ظل رهبری پیامبرگونه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام امت (ره) حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به حیرت و تحسین برانگیخت.

ایشان ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری اربعین حسینی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس که ویترین مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی های دلاورانه در زیر پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، را به مردم انقلابی ،شهیدپرور و ولایت مدار استان و خانواده بزرگ مدیریت شهری کرج تبریک عرض نمود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.