در بازدید از پروژه قطار شهری کرج عنوان شد؛ دستور ویژه دادستان برای حل مشکل زمین محل دپو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شهردار کرج به همراه دادستان کرج، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز و اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی از پروژه قطار شهری کرج بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، شهردار کرج در بازدیدی که به همراه دادستان کرج از پروژه قطار شهری کرج انجام شد، اظهار داشت: در هشت ماه اخیر شاهد پیشرفت زیادی در پروژه قطار شهری بوده‌ایم که این مهم با تلاش و همراهی اعضای محترم شورای شهر کرج، همکاران گرانقدرم در مجموعه مدیریت شهری به ویژه سازمان حمل و نقل ریلی همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد: برای بهره‌برداری از سایرایستگاه‌ها و وارد کردن رام‌های جدید قطار نیازمندِ حل برخی موضوعات با برخی دستگاه‌ها هستیم.

شهردار کرج خاطرنشان کرد: محل دپو پروژه قطار شهری در دانشگاه خوارزمی دیده شده که این موضوع یکی از مشکلات بزرگِ پیش‌روی ما و پروژه است.

کیانی یادآور شد: حدود ۲۲ هکتار زمین در دانشگاه خوارزمی برای محل دپو در نظر گرفته شده که با وجود ورود استاندار محترم و برگزاری جلسات گوناگون، همچنان با مخالفت‌هایی از سمت مسئولان دانشگاه روبرو است.

شهردار کرج گفت: اعتقاد دارم از حساسیت‌هایی که وجود دارد باید کاسته شود چرا که برای بهره‌برداری کامل از پروژه‌ی مهم قطار شهری و ورود رام‌های جدید، نیازمند تأمین محل دپو هستیم.

وی با بیان اینکه شهرداری کرج آماده توافق با دانشگاه خوارزمی است، خاطرنشان کرد: بعد از تملک زمین، تجهیز محل دپو حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان هزینه دارد که‌امیدوارم با حمایت و همراهی‌ها شاهدِ تأمین این زمین و تجهیز آن برای ورود رام‌های قطار و بهره‌برداری ازایستگاه‌ها، باشیم.

دادستان کرج نیز در این بازدید با اشاره به اهمیت پروژه قطار شهری اظهار داشت: بهره‌برداری از این پروژه نیازمند همراهی همه دستگاه‌ها است.

حسن مددی افزود: با طی کردن مسیر قانونی و اعمال ماده ۹ می‌توانیم مشکلات مربوط به زمین محل دپو پروژه قطار شهری کرج را تأمین کنیم.

وی بیان کرد: اگر مشکلات موجود به صورت مسالمت‌آمیز حل و فصل نشود مجبور هستیم از طریق اعمال ماده ۹ کار را جلو ببریم.

دادستان کرج گفت: چه بخواهیم و چه نخواهیم باید زمین محل دپو پروژه قطار شهری تأمین شود چرا که این پروژه بسیار مهم است.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.