مطالعات بررسی امکان اتصال مستقیم خط ۲ سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج به تهران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Report1

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2 پاسخ
 1. مصطفی کرد
  مصطفی کرد میگه:

  حضور رییس محترم سازمان قطار شهری کرج
  با سلام
  همانگونه که مستحضرید توجه به گلوگاه ها و شاهراه های عبوری و مسافری، و شناسایی آنها در خدمت رسانی حمل و نقل شهری و برون شهری یکی از مهمترین اصول به شمار می آید. از آنجاییکه بسیاری از ساکنین شهر کرج و همچنین کمالشهر، جهت عزیمت به سمت غرب کشور (هشتگرد، نظرآباد، آبیک، قزوین، رشت، زنجان، تبریز و دیگر نقاط)، آخرین محل نقطه غربی کرج (یعنی تلاقی اتوبان کرج – قزوین با جاده کرج – کمالشهر) را جهت شروع مسافرت خود انتخاب می نمایند و یا بالعکس مسافران شهرهای دیگر که قصد سفر به کرج را دارند به سبب دسترسی این نقطه به اتوبان کرج – قزوین، جاده کرج – کمالشهر و همچنین خط مستقیم به مرکز شهر، این نقطه را انتخاب می نمایند، با عث شده تا این مکان با توجه به انبوه مسافران درون شهری و برون شهری به یکی از نقاط حساس و استراتژیک در زمینه حمل و نقل شهری کرج تبدیل شود.
  لذا با توجه به مساله حساس بالا و همچنین گذر خط ۲ متروی کرج در آینده از این نقطه و نزدیکی ایستگاه آن با خط متروی کرج – هشتگرد، و نیاز به تعویض خط مترو برای مسافران، و وجود فضای کافی در کنار و زیر پل در حال احداث، پیشنهاد می گردد تا با احداث یک ایستگاه بر روی خط متروی کرج – هشتگرد در این نقطه، شروع خط ۱ مترو کرج از گشهر به این نقطه منتقل شود، تا خدمات رسانی بهتری به مسافران صورت پذیرد. ضمنا یادآوری می گردد که دسترسی مسافران به ایستگاه این نقطه نسبت به ایستگاه گلشهر بسیار راحتتر و سریعتر می باشد.
  امید است کلانشهر کرج با توجهات جنابعالی به شهری با استانداردهای بالای حمل و نقل تبدیل گردد.
  و من الله توفیق
  مهندس مصطفی کرد

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت میگه:

   باسلاو خسته نباشید خدمت شهروند عزیز و دلسوز
   سپاس از توجه و احساس مسئولیت شما این موضوع مطرح شده شما با ارگان های مربوطه درمیان گذاشته می شود و امید است تا برای مدرم شهر عزیزمان بهترینراه کارها صورت پذیرد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *