بازدید خانم عربشاهی رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان البرز به همراه دکتر کمالی زاده شهردار و دکتر خلیلی عضو شورای اسلامی شهر کرج از خط 2 قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

صبح شنبه هفتم مرداد 99 سرکار خانم عربشاهی  رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان البرز ، به منظور بازدید و آشنایی از روند پیشرفت پروژه خط 2 قطار شهری کرج در جهت رفع موانع و مشکلات تامین منابع مالی به همراه گروه سازمان برنامه بودجه استان در محل پروژه حضور پیدا کردند.

در این بازدید کمالی زاده شهردار کرج و خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز حضور داشتند.

شروع ریل گذاری و پیشرفت قابل توجه پروژه در اولویت بهره برداری باعث گردید این مقام های مسئول از روند اجرا و پیشرفت خرسند گردند و آینده بهره برداری را نزدیک ببینند.

خانم عربشاهی نیز در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات انجام گرفته در پروژه بیان کردند: این پیشرفت صورت گرفته کاملا نمایان و قابل تحصین است که با همکاری و همدلی مسئولین استان صورت گرفته است، سازمان برنامه بودجه استان البرز قول مساعدت و همکاری می دهد تا موانع و مشکلات نقدینگی در زمینه تحقق بودجه مصوبات دولتی و فروش اوراق مشارکت در پروژه قطار شهری کرج برطرف گردد و زمینه ساز بهره برداری و بهره مندی مردم شریف استان از نعمت مترو شود.

کمالی زاده شهردار کرج نیز با تشکر و قدردانی از حضور این مقام مسئول و همراهان ایشان در پروژه بزرگ قطار شهری کرج با بیان پتانسیل پروژه در جهت بهبود پیشرفت تا انجام سه شیفت کاری می باشد که با تحقق نقدینگی در پروژه شاهد بهره برداری از اولویت اول پروژه در پایان سال خواهیم بود.

در پایان بازدید دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج، نگاه ویژه شورا اسلامی شهر کرج را به پروژه می توان با حضور و بازدید اعضا بصورت پی در پی در پروژه متوجه شد که شورای پنجم رسیدن به بهره برداری را جزو اولویت های کاری خود می داند تا مردم از وعده های داده شده بهره مند گردند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =