بازدید دکتر محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پروژه قطار شهری کرج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

رئیس شورای شهر تهران:

متروی کرج برای تهران اهمیت ویژه ای دارد/ وضعیت پروژه امیدوارکننده است

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه متروی کرج برای تهران اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: وضعیت این پروژه امیدوارکننده است.

وی در همین راستا بیان کرد: در شرایطی که تحریم هایی را آمریکا به ایران تحمیل کرده است، چنین پروژه های نشان می‌دهد ملت ایران چگونه در حال مقاومت است و با مشکلی از این جهت مواجه نشده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، محسن هاشمی در بازدید از متروی کرج اظهار کرد: متروی کرج خواهر متروی تهران است.

وی با تاکید بر اینکه متروی کرج برای تهران اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: در صورت راه‌اندازی این پروژه در کرج مسافران می‌توانند از طریق قطار تهران – کرج که فعلا موجود است و ظرفیت بالایی دارد، به سمت تهران حرکت کنند.

رئیس شورای شهر تهران در بخش دیگری به اهمیت خط دو قطار شهری کرج اشاره کرد: سطح مسافرپذیری این خط بالا است در صورت راه اندازی امکان سالانه ۶۰۰ هزار سفر وجود دارد.

دکتر هاشمی با اشاره به اینکه مراحل ساخت قطار شهری کرج طول کشیده است، گفت: خوشبختانه پروژه قطار شهری برای شورای شهر و شهردار محترم کلانشهرکرج دارای اولویت ویژه‌ای است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری کرج تلاش می‌کند هفت کیلومتر از فاز یک مترو را افتتاح کند، گفت: امروز از خط دو بازدید کردم، این بازدید به دعوت مدیریت شهری کرج به واسطه سوابق بنده در این حوزه بوده است.

رئیس شورای شهر تهران وضعیت پروژه قطار شهری را امیدوارکننده توصیف کرد و گفت: امیدوارم به زودی شاهد افتتاح این پروژه باشیم تا کلان‌شهرکرج نیز به دیگر کلان‌شهرهای دارای مترو بپیوندند.

دکتر کمالی زاده شهردار کرج نیز که به همراه رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر کرج میزبان این بازدید بودند با اشاره به اینکه بخشی از پروژه قطار شهری کرج در آستانه بهره‌برداری است، گفت: امیدواریم با هم افزایی لازم و انتقال تجربیات، پروژه مناسب و در خوری را به مردم شریف کرج تحویل دهیم.

وی با اشاره به سابقه و تجربه دکتر هاشمی رئیس شورای شهر تهران در صنعت متروسازی، به تصویب طرح جامع قطارشهری کرج در سال ۸۲ اشاره کرد و گفت: آقای هاشمی در جلسات راهبری و کارشناسی قطارشهری کرج حضور داشتند و همچنین چند خط بزرگ از متروی تهران توسط آقای هاشمی تکمیل شده است و با توجه به تجربه فنی از ایشان دعوت شد تا از متروی کرج بازدیدی داشته باشند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =